Срібло з характером: рівненські баскетболістки — призерки Вищої ліги

Жіноча команда БК «Рівне-ОСДЮСШОР» стала срібним призером Вищої ліги сезону 2025/2026.

Про це інформують у БК “Рівне”

Фінальний поєдинок відбувся у Києві на майданчику СК «Авангард». У вирішальній грі рівнянки поступилися команді Франківськ-КНУВС з рахунком 52:66.

Реклама

Попри результат, матч видався напруженим — баскетболістки з Рівного боролися до останніх хвилин, демонструючи характер, самовіддачу та командну єдність.

Срібні медалі стали закономірним підсумком сезону, у якому команда зробила ще один впевнений крок уперед. Це результат системної роботи, дисципліни та розвитку колективу.

У клубі дякують гравчиням і всім, хто підтримував команду протягом сезону, та наголошують: попереду нові виклики і ще амбітніші цілі.

Читайте також: Бронза з першого заходу: команда з Рівненщини здобула медалі Вищої ліги з гандболу

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху