Рівненщину гідно представили наші борці й борчині, які повернулися додому з десятьма нагородами: чотири золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі.
Молодь до 21 року:
– Срібна медаль — Ігор Кононюк (вагова категорія 77 кг)
– Бронзова медаль — Марія Тіт (55 кг)
– Бронзова медаль — Кирило Щербатюк (+100 кг)
Молодь до 23 років:
– Золота медаль — Марія Тіт (55 кг)
– Золота медаль — Софія Кушнір (65 кг)
– Золота медаль — у командних змаганнях серед жінок (Софія Кушнір)
– Золота медаль — у командних змаганнях серед чоловіків (Кирило Щербатюк)
– Бронзова медаль — Кирило Щербатюк (115 кг)
Дорослі жінки:
– Золота медаль — Софія Кушнір (65 кг)
– Срібна медаль — Марта Бонч-Бруєвич (55 кг)
Справжньою зіркою чемпіонату стала Софія Кушнір — лідерка збірної України, майстер спорту міжнародного класу. Завдяки своїм перемогам вона виборола право представляти Україну на чемпіонаті світу, що відбудеться у вересні 2025 року в Бангкоку, Таїланд.



