У рівненському парку «Хімік» оновили мозаїчний світлофор — тепер він не лише світиться, а й вітає відвідувачів голосовим повідомленням.
Як повідомили в КП «Міськсвітло», працівники підприємства встановили нове обладнання, підключили контролер та додали звукове вітання:
«Вітаємо у нашому парку, де можна цікаво провести час і насолодитися тишею. Бажаємо гарного відпочинку!»
Світлофор працює щодня у вечірній час — з 21:00 до 23:00.



