У Новосілках Рівненського району 11 грудня тимчасово відключать газопостачання.
Про заплановані роботи повідомили у Рівненській філії “Газмережі”.
За інформацією підприємства, з 8.00 фахівці Здолбунівської дільниці виконуватимуть ремонтні роботи на мережі. На час проведення робіт газопостачання призупинять для трьох комунально побутових об’єктів та 241 домогосподарства у селі.
Читайте також: Рівненська філія “Газмережі” оголошує набір працівників
У “Газмережах” зазначили, що подачу газу відновлять після завершення всіх технічних процедур. Споживачів просять поставитися до тимчасових незручностей із розумінням.



