Інцидент стався вчора близько 5-ї ранку у місті Млинів. Дубенські патрульні звернули увагу на автомобіль Renault, який рухався без увімкненого ближнього світла фар. Таке порушення є особливо небезпечним у темний час доби, адже значно знижує видимість на дорозі.
Про це повідомили у патрульній поліції Рівненини.
Під час зупинки правоохоронці помітили, як керманич пересів із водійського сидіння на заднє пасажирське. Втім, це не допомогло уникнути перевірки — інспектори швидко встановили, хто саме керував автомобілем.
За кермом — 18-річний хлопець без посвідчення
Поліцейські з’ясували, що транспортним засобом керував 18-річний громадянин, який не мав права керування, оскільки ніколи не отримував посвідчення водія. До того ж, як виявилося, таке правопорушення він вчиняє повторно протягом року.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Хлопцеві запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера, а також у медичному закладі, однак він відмовився від проходження огляду в обох випадках.
Які адмінматеріали склали поліцейські
За результатами перевірки патрульні склали на керманича адміністративні матеріали:
- за ч. 5 ст. 126 КУпАП — повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка не отримувала посвідчення водія;
- за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування у стані сп’яніння або відмова від огляду;
- за ч. 2 ст. 122 КУпАП — рух у темну пору доби з вимкненим світлом фар.
Нагадаємо, ми писали про те, що в Рівненському районі водій збив на смерть пішохода, втік з місця аварії й намагався приховати злочин “викраденням” авто.


