У Рівному після ДТП рятувальники деблокували жінку з авто

У Рівному сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої рятувальникам довелося деблоковувати постраждалу з понівеченого автомобіля. Інцидент трапився 17 квітня близько 22:22 на перехресті вулиць Кулика та Гудачека і Вербової.

Що сталося

Як повідомили в ГУ ДСНС Рівненщини, на місці події зіткнулися два легкові автомобілі. Внаслідок сильного удару пасажирку одного з авто затиснуло в салоні, і вона не могла самостійно вибратися.

До місця аварії оперативно прибули два відділення ДСНС. За допомогою спеціального гідравлічного обладнання рятувальники деблокували жінку та передали її медикам.

Реклама

Постраждалу госпіталізували для надання необхідної допомоги.

Щоб уникнути можливого загоряння, надзвичайники відключили акумулятори в обох транспортних засобах. До ліквідації наслідків ДТП залучили 8 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки. Причини та обставини аварії наразі встановлюють правоохоронці.

Читайте також: поліція розшукала водія Audi, який втік після ДТП.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху