У Рівному п’яний водій намагався відкупитися від патрульних

хабар поліцейським

У Рівному патрульні зупинили 44-річного водія ВАЗ за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки алкотестер показав 1,45 проміле алкоголю, а під час оформлення матеріалів чоловік запропонував поліцейським хабар, щоб уникнути відповідальності.

Про це повідомили у патрульній поліції Рівненської області.

Інцидент стався на вулиці В’ячеслава Чорновола. Після позитивного результату огляду на стан сп’яніння водій запропонував інспекторам неправомірну вигоду в розмірі 50 умовних одиниць.

Попри попередження про кримінальну відповідальність, чоловік продовжував наполягати на своїй пропозиції. На місце викликали слідчо-оперативну групу, а на водія склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

До слова, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.

Читайте також: у Сарнах під час комендантської години патрульні зупинили неповнолітнього мотоцикліста

Не пропускайте важливі новини Рівненщини Читайте ОГО у Google News
Підписатися
Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху