Школи Рівненської міської територіальної громади 12 січня працюватимуть у звичайному режимі. Дистанційне навчання тривало декілька днів.
Учні знову сідатимуть за парти після покращення погодних умов. Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
Заклади загальної середньої освіти Рівненської міської територіальної громади у понеділок, 12 січня, відновлять очний формат занять.
Чому школярі вчилися дистанційно
Минулого четверга, 9 січня, ліцеї та гімназії міста перевели учнів на дистанційне навчання. Причиною стали несприятливі погодні умови, які склалися у регіоні того дня.
Навчання повертається у звичайний режим
Зараз погода стабілізувалася, що дозволило відновити роботу шкіл у звичайному форматі. З понеділка всі учні закладів освіти Рівного зможуть відвідувати уроки очно.



