У Рівному відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед учнів у межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Участь у них взяли школярі 5–9 класів Рівненської міської територіальної громади.
Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Змагання проходили на базі Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти. Учасники демонстрували фізичну підготовку, спритність та навички орієнтування на місцевості.

Серед юнаків перемогу здобула команда Рівненської гімназії №20. Друге місце посів Рівненський ліцей «Український», третє – Рівненська гімназія №16.
Серед дівчат перше місце виборов Рівненський ліцей «Український». Друге місце посіла Рівненська гімназія №16, третє – Рівненська гімназія №20. Четверте місце у загальному заліку здобула команда Рівненського ліцею №12.

Переможці представлятимуть Рівне на обласному етапі змагань.
Читайте також: поліцейський із Рівненщини виборов два призові місця на змаганнях «Сила Полісся».



