У Рівному відбулась виставка ліногравюр про жінок і квіти

виставка ліногравюр

У Рівному відбулась унікальна виставка «Квіти і жіноцтво в ліногравюрах Тетяни Гіроль». Експозицію тривала декілька днів у Рівненській обласній універсальній бібліотеці, відділ мистецтв (3 поверх) за адресою: вул. Олександра Борисенка, 6.

Авторка робіт – рівненська архітекторка та художниця-графік Тетяна Гіроль, яка працює у техніці ліногравюри вже кілька років і активно проводить майстер-класи у місті.

На можна булоло побачити роботи, що поєднують образи квітів та жінок. Які, до слова,  залишили помітний слід в історії.

Нагадаємо, що ліногравюра – це техніка друку, яка дозволяє створювати графічні твори з чіткими контурами та контрастами. Виникла вона на початку XX століття і стала доступнішою альтернативою ксилографії (гравюрі на дереві).

Читайте також: інтернет і комп’ютери для роботи та навчання пропонує Рівненська обласна бібліотека.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху