12 листопада 2025 року у місті Київ Міністерством освіти і науки України організовано головну подію року у сфері науки і інновацій. Всесвітній день науки 2025: Україна.

Цьогорічна подія об’єднала представників Українських і міжнародних наукових спільнот, уряду, бізнесу та університетів. І все аби підбити підсумки реформ у сфері науки та інновацій. Також презентувати ключові ініціативи та обговорити спільні кроки до інтеграції України в європейський дослідницький простір.
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та заступник міністра Денис Курбатов зазначили, що Всесвітній день науки 2025: Україна – це стратегічна зустріч спільноти. Саме вона формує майбутнє української науки. Подія об’єднує лідерів державної політики, наукові установи, університети, бізнес і міжнародних партнерів, ради молодих учених. Щоб підсумувати ключові реформи, нагородити молодих учених. А ще визначити спільні пріоритети для інвестицій у науку та інновації, створення умов для масштабування розробки молодих учених.

Кількість учасників наукового заходу була обмежена, а сама подія відбувалась в офлайн режимі. Відомий рівнянин Андрій Боровик – доктор юридичних наук, професор, відмінник освіти України, віцепрезидент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права прийняв активну участь у роботі заходу. Він спільно з групою науковців та представників бізнесу подав спільний проект напрацювання шляхів вирішення «бар’єрів» співпраці між бізнесом та наукою. Зазначивши відповідні стимули та спільні формати співфінансування.

Нагадаємо, ранішеми ми писали, “Бути юристом — це постійна відповідальність”: інтерв’ю до свята з Андрієм Боровиком.



