Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, наголосивши, що це нововведення значно підвищить прозорість та підзвітність влади.
Завдяки новій системі, громадяни зможуть надавати зворотний зв’язок щодо роботи держорганів у зручному форматі – голосом або текстом. Ця інформація надходитиме до спеціального “державного борду”, де її оперативно зможуть бачити відповідальні міністри та керівники відповідних органів.
Михайло Федоров підкреслив, що ця ініціатива є яскравим прикладом цифрової демократії. Вона дозволить не лише ефективніше контролювати роботу державних установ, а й сприятиме швидшому коригуванню правил та процедур.
“Відповідний держорган і міністр, який відповідає за нього, побачать ці відгуки у спеціальному державному борді. Це приклад цифрової демократії, яка сприяє швидкому коригуванню правил і підвищенню підзвітності влади перед громадянами”, – зазначив Федоров.
Очікується, що нова функція покращить взаємодію між громадянами та державою, зробить державні послуги більш якісними та доступними, а також посилить вплив громадськості на управлінські рішення.



