В Орджонікідзе Дніпропетровської області стався вибух газу.

В Орджонікідзе Дніпропетровської області о 5:10 ранку в двоповерховому житловому будинку стався вибух. 7 травмованих госпіталізовано, рятувальники підозрюють, що під завалами є ще люди.

Госпіталізовано сімох людей, одну жінку – у важкому стані.
Причиною вибуху, за даними МНС, став побутовий газ. Середній під’їзд будинку повністю зруйновано. “Відбулося обвалення на площі 180 квадратних метрів”, – повідомив представник МНС у Дніпропетровській області.

Сімох людей вже витягнуто з-під завалів, всі вони живі, зараз перебувають у госпіталі. Одна жінка – у важкому стані.

Як припускають в МНС, під завалами ще можуть бути потерпілі. Зараз керівництво міста вирішує питання про надання житла постраждалим.

Реклама

Нагадаємо, 18 січня, на другий день після першого туру президентських виборів, у Луганській лікарні № 7 вибухнули кисневі балони, у результаті чого загинули 16 людей.

 

Джерело tsn.ua

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху