В Острозі організують підвезення до кладовища у поминальний день

У поминальний день, 16 квітня, для жителів Острозької громади організують підвезення до Нового кладовища. Про це повідомив секретар Острозької міської ради, виконувач обов’язків міського голови Костянтин Кирилюк.

Як курсуватиме транспорт

Автобус вирушатиме о 08:40 від приміщення Укрпошти на проспекті Незалежності, 7. Маршрут пролягатиме до перехрестя біля придорожнього хреста, що веде до кладовища.

Зверніть увагу, що зворотний рейс запланований на 12:00.

Реклама

Для зручності жителів

У міській раді закликають врахувати графік руху транспорту під час планування поїздки та скористатися можливістю доїзду.

До слова, організували таке підвезення для того, аби забезпечити зручний доступ мешканців до місць поховань у поминальні дні.

Нагадаємо, раніше ми писали: рівненське кладовище закривають для авто.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху