В Україні з’явиться перший анімаційний відеокомікс жахів

Літературне подружжя Наталка та Олександр Шевченки готують анімаційний відеокомікс жахів за їхнім сценарієм фільму жахів "Страхорама", який зайняв третє місце у конкурсі «Коронації слова 2009».


За словами Олександра Шевченка, він знімає й анімує сам, також обробляє
фото, готує спецефекти, озвучує. Наталка Шевченко виступає у ролі
фотоакторки.


«Зараз ми завершуємо створення першої з трьох історій, з яких і
складається цей сценарій. Музику пишемо із гуртом «Холодне сонце».
Наталка виступає в ролі фотоакторки. У наступних новелах з’являться й
інші обличчя. Є ймовірність, що візьме участь письменниця Лариса
Денисенко», – зазначив Олександр Шевченко, додавши, що відеокомікс буде
опубліковано в Інтернеті.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху