Військовослужбовець із Заболоття Сергій Самойдюк отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня

Міський голова Вараша Олександр Мензул повідомив, що уродженець села Заболоття, військовослужбовець Сергій Степанович Самойдюк у листопаді цього року був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Сергій Самойдюк став на захист України ще 1 лютого 2022 року, залишивши роботу в ЦТАВ РАЕС. За час служби він виконував бойові завдання на найскладніших напрямках — Херсонському, Донецькому, Сумському, Харківському та Запорізькому, проявивши відвагу, відповідальність і незламність. Нині воїн служить у 78-му окремому десантно-штурмовому полку.

Це не перша його відзнака: раніше він отримав нагрудний знак «Золотий Хрест» (2023) і відзнаку Міноборони «Залізний хрест» (2024).

«Щиро дякуємо Сергію за мужність, силу духу та відданість Україні. Пишаємось нашим захисником», — наголосив Олександр Мензул.

Читайте також: рідні загиблого захисника з Рівненщини отримали його орден.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху