Ввечері Рівне зустрічає екіпаж місії, що повертається додому

Екіпаж місії “На Щиті” повертається додому сьогодні ввечері.

Громаду закликають зібратися на маршруті супроводу для зустрічі захисників. Про це повідомили у соцмережах представники громади. Екіпаж місії “На Щиті” прибуде сьогодні орієнтовно о 18:15-18:30. Організатори попереджають про можливі зміни часу.

Жителів просять зібратися завчасно на локації зі сторони Дубно. Маршрут супроводу пролягатиме через Боярку, Дубенську, Майдан до СМЕ.

Громаду закликають гідно зустріти воїнів, які повертаються додому після виконання завдань.

Реклама

Читайте також: Конфіскат у дію: Рівненщина передала військовим чергову партію техніки

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху