У місті Овруч Коростенського району на залізничному вокзалі стався вибух, внаслідок якого загинули четверо людей, ще 12 отримали поранення.
Поліція встановлює обставини трагедії на вокзалі в Коростенському районі. Про це повідомляють у поліції Житомирської області.
Вибух стався близько 10:50 на пероні залізничного вокзалу в Овручі. На місці події працюють слідчо-оперативні групи, поліцейські вибухотехніки, криміналісти та екстрені служби.
Працівники ДПСУ проводили перевірку документів у пасажирів потяга. У цей момент на пероні один із чоловіків дістав вибуховий пристрій, після чого стався вибух.

Загинув 23-річний житель Харкова, який мав при собі вибухівку. Також смертельні поранення отримали троє жінок віком 29, 58 та 82 років – жительки Коростенщини. Серед загиблих є прикордонниця.
Станом на 13:30 відомо про 12 поранених. Вони перебувають у медичному закладі та отримують необхідну допомогу.
Поліцейські проводять першочергові заходи на місці події. Працюють слідчо-оперативні групи ГУНП області, відділу поліції №1 Коростенського райуправління, вибухотехніки та криміналісти.
Попередня правова кваліфікація події – пункти 1, 5 статті 115 (Умисне вбивство), стаття 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) та стаття 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що на Рівненщині жінка після смерті стала донором і врятувала життя двом людям.


