У селищі Володимирець Рівненської області 14-річний Роман мав отримати свій перший паспорт громадянина України. Проте через проблеми зі здоров’ям він не зміг самостійно звернутися до міграційної служби. На щастя, законодавство передбачає можливість подати письмове звернення — особисто або через законного представника. Саме таким шляхом родина Романа і скористалася.
Працівники Вараського відділу Управління ДМС у Рівненській області організували виїзд і провели оформлення документа прямо за місцем проживання хлопця. Попри віддалене місцезнаходження, усе було зроблено якісно та без зволікань. Роман отримав свою ID-картку, не виходячи з дому.
Міграційна служба України продовжує працювати над тим, щоб адміністративні послуги були доступні кожному — незалежно від фізичного стану, обставин чи місця проживання. Виїзні прийоми проводять для тих, хто не може відвідати підрозділ через хворобу, інвалідність або інші причини.
У подібних випадках достатньо звернутися із письмовою заявою — і фахівці знайдуть рішення. Адже головне — зробити державні послуги справді безбар’єрними.


