Міський парк імені Шевченка у Рівному 50-60 років тому мав зовсім інший вигляд, про що свідчать архівні світлини та спогади старожилів.
Архівні знімки в спільноті “Місто Рівне – моє місто” опублікував Юрій Подорожний.
Атракціон “Півник” працює з 1949 року. Цей найстаріший атракціон парку досі функціонує.
Парашутна вежа стояла на місці, де зараз розташоване футбольне поле. На початку 1960-х років її демонтували.
Перше “Чортове колесо” встановили у 1960-х роках. Нинішнє колесо огляду, вище за попереднє, з’явилося у 1982 році.
У 1970-х роках популярністю користувалися ланцюжкові каруселі. Відвідувачі хапалися за спинки сидінь, щоб штовхнути друзів вперед під час обертання атракціону.
У парку також працювали човники та тир-автобус. Ці атракціони не збереглися до сьогодні.
Нагадаємо, що атракціони у рівненському парку Шевченка вже закрили на зимовий період. Наразі працюють лише приватні розваги.










