У Нобельському національному парку провели екологічну акцію з прибирання берегів озера Нобель. До ініціативи долучилися працівники парку та старшокласники місцевого ліцею.
Як повідомляється на сторінці парку, спільними зусиллями вдалося очистити понад 8 кілометрів прибережної зони та зібрати приблизно 2 тонни сміття, переважно пластику.
Цьогоріч обсяг зібраних відходів менший, ніж у попередні роки, що свідчить про позитивну динаміку в питанні збереження довкілля.
Озеро Нобель — найбільша водойма не лише парку, а й усієї Рівненщини.



