З берегів озера Нобель зібрали близько 2 тонн сміття

У Нобельському національному парку провели екологічну акцію з прибирання берегів озера Нобель. До ініціативи долучилися працівники парку та старшокласники місцевого ліцею.

Як повідомляється на сторінці парку, спільними зусиллями вдалося очистити понад 8 кілометрів прибережної зони та зібрати приблизно 2 тонни сміття, переважно пластику.

Цьогоріч обсяг зібраних відходів менший, ніж у попередні роки, що свідчить про позитивну динаміку в питанні збереження довкілля.

Озеро Нобель — найбільша водойма не лише парку, а й усієї Рівненщини.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху