Україна повернула з російського полону ще 205 захисників. Це перший етап масштабного формату «обмін 1000 на 1000». Серед звільнених військових є і житель Рівненщини – 29-річний морський піхотинець із Рівненського району.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА.
Повернулися захисники Маріуполя та «Азовсталі»
Додому повернулися воїни Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Серед них — рядові, сержанти та офіцери, які перебували у полоні ще з 2022 року.

Вони боронили Україну на різних напрямках фронту, зокрема у Маріуполі, на «Азовсталі», а також на Донеччині, Луганщині, Харківщині, Херсонщині та Запоріжжі.

У Рівненській ОДА подякували всім, хто працює над поверненням українських військових додому.
«Воїну – дякую за службу», – зазначив очільник області.

Обмін полоненими триває. Україна продовжує боротьбу за повернення кожного захисника додому.
Читайте також: не встиг обійняти первістка: дружина загиблого сапера Назара Дрозда просить підтримати петицію.



