Студенти Рівненського НУВГП закрили свій університет в знак протесту проти обдиралівки
"Це є відповіддю на вимагання зі студентів 500 грн., які мають, нібито, піти на сплату боргу по комунальним послугам. Безумовно, вибиті кошти будуть одразу ж роздерибанені верхівкою вузу. Це не студенти накопичили борг, але змушують платити тепер нас. Злодії та хабарники хочуть поставити нас всіх перед вибором: або ми тебе в чергове обкрадаємо на 500 грн., або відключаємо опалення і здихай від переохолодження, як вже померли десятки людей по Україні. У той же час чиновники зі студентської адміністрації купують чергові квартири, машини та знімають елітних шльондр, прості студенти вимушені терпіти холод, голод і несправедливе оцінювання.
Нам не потрібен такий універ. Тому ми його закриваємо ! Нехай самі навчаються, самі викладають і самі себе обкрадають", - повідомляється на сайті "Реактор".
Читайте також:
За борги НУВГП розраховуватимуться студенти?
Благодійні внески у НУВГП планували збирати з виховною метою
У рівненському "водніку" за "благодійні" внески купують квартири викладачам?

У Рівному народився син загиблого захисника України

Сьогодні у родині Олени Савенко з Оржева народився хлопчик Дем’ян.
переглядів: 119
Рівненщина другий рік поспіль у ТОП-5 за рівнем вакцинації

На Рівненщині відбулася координаційна рада з питань громадського здоров'я, де обговорили якість питної води, вакцинацію, умови праці, а також проаналізували вплив інфекційних і неінфекційних хвороб.
переглядів: 126
У Рівному затримали нетверезу 20-річну водійку без прав

Днями на вулиці Ярослава Гашека патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого хаотично рухався проїжджою частиною та виїжджав на зустрічну смугу.
переглядів: 180
У Рівному презентуватимуть альманах Рівне літературне

Альманах «Рівне літературне» упорядкувала Валентина Люліч — письменниця, перекладачка, бардеса, лауреатка рівненської премії імені Уласа Самчука.
переглядів: 222
Як видати першу книгу: у Рівному буде лекція

Запрошують на відкриту лекцію відомого українського письменника, літературного критика, перекладача та видавця Миколи Мартинюка на тему «Як видати першу книжку».
переглядів: 203