Благодійні внески у НУВГП планували збирати з виховною метою
Щоправда, журналістів, які прийшли зустрітися із ректором, випередили правоохоронці. Представників міліції та прокуратури також зацікавило питання "благодійних" внесків і вони завітали до кабінету ректора, через що пан Гурин запізнився на прес-конференцію хвилин на двадцять.
До представників ЗМІ ректор вийшов не в доброму гуморі і запропонував усім представитися, щоб він знав з ким спілкується. З-поміж учасників прес-конференції були й представники студентської правозахисної кампанії "Безводник", що також мали питання до ректора. Почувши хто вони, пан Гурин сказав, що спілкуватися із ними не бажає. Хлопці були змушені залишити залу.
- На цей квартал вартість комунальних платежів підвищилася на 56%, - пояснив ректор НУВГП Василь Гурин. - А додаткові кошти на оплату комунальних послуг ми можемо залучити лише спонсорські. Ми обговорювали це питання на деканській годині і на вченій раді, і не знаємо, чи надійдуть нам ще якісь кошти з Міністерства до ЄВРО-2012. Тому вирішили шукати шляхи залучення спонсорської допомоги.
Василь Гурин додав, що на даний момент ніякої заборгованості ВНЗ не має, що підтвердив відповідними довідками університету.
За словами Василя Гурина, питання внесків було винесено на обговорення студентського самоврядування, а далі ця ініціатива поширювалася через деканати й старостат до студентів. Василь Гурін пояснив, що це було зроблено як з економічною, так і з виховною метою, аби студенти більш дбайливо ставилися до майна університету.
- Ми лише хотіли дізнатися думку студентів, чи можуть вони чи їхні батьки зробити такий благодійний внесок, - говорить Василь Гурин. - Ми нікого не заставляємо нічого платити. Чому ця розмова розгорнулася зовсім в іншому напрямку, ніби ми у когось щось вимагаємо, я не розумію.
Як стало відомо OGO.ua, наразі прокуратура продовжує перевірку сплати студентами "добровільних" внесків.
Читайте також:
За борги НУВГП розраховуватимуться студенти?
У рівненському "водніку" за "благодійні" внески купують квартири викладачам?

Провідна неділя: як правильно поминати померлих [ТЕКСТИ МОЛИТОВ]

Наступну після Великодня неділю називають Провідною. Проводи — це урочисті поминки, Великдень для померлих. У Завчасно підготуймося до цієї важливої події в духовному житті людини.
переглядів: 53985
Пожертвував власними ногами, щоб врятувати 32 душі

Андрій Соломін – військовий, який пожертвував власними ногами, щоб урятувати 32 бійців. Історія сили, витривалості та неймовірного патріотизму...
переглядів: 325
На Рівненщині вчителі розмалювали зупинку

Напередодні Великодня село Майків отримало ще одну яскраву локацію — оновлену зупинку громадського транспорту, яка відтепер стала не лише функціональною, а й справді атмосферною.
переглядів: 408
Рівне попрощається з Героєм — Русланом Вітруком

Завтра, 26 квітня, Рівне востаннє схилить голову перед своїм захисником — Русланом Вітруком, який понад рік вважався зниклим безвісти. Його життя обірвалося 7 лютого 2024 року на Донецькому напрямку. Лише зараз стало можливим повернути тіло воїна додому, аби гідно вшанувати пам’ять.
переглядів: 354
Помер відомий футбольний функціонер Рівненщини

Не стало Сергія Миляна — людини з великим футбольним серцем.
переглядів: 489