Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.02.2016, 09:20

У Рівненському театрі збирають ангелів

Десятирічна Поліна Туфекчі з міста Кремінна, що на Луганщині, вважає, що війна почалася на її Батьківщині через те, що ангели залишили цю землю. «Вони повернуться - і настане мир», - переконана дівчинка.
Так у листопаді 2015 року виникла ідея створити «Музей на крилах». Перші експонати подарувала сама Поліна. Дівчинка віддала свою власну колекцію ангелів. Потім понад тисячу різноманітних янголят передали небайдужі з різних куточків України та світу. А от крилатих створінь з Рівненщини у Музеї поки що немає. Саме тому ми вирішили у театрі зібрати янголяток з нашого краю і запрошуємо долучитись усіх небайдужих мешканців Рівного та області. Принесіть янголятко у театр і ми передамо його на Луганщину в «Музей на крилах». Збір янголів триватиме до кінця березня.

Рівненський театр відновлює показ вистави, під час якої травмувався актор

Засновник музею Олена Стеценко каже, що з нетерпінням чекає янголів, які відображали б місцевий рівненський колорит, янголів, які мають власну історію. Пані Олена зазначила, що вони можуть бути зроблені власноруч з різноманітних матеріалів: «Чудово, якщо янгол буде чимось особливий і ми знатимемо, хто його передав у наш музей».

ФОТО - У Рівному діти презентували виставку "Країна Героїв"


Принести янголятко потрібно на адміністративний вхід театру, він же вхід на малу сцену (зі сторони «Ельдорадо»). Обов’язково вкажіть ім’я та прізвище передавача, а також кілька слів про те, чим особливий янгол, як він до вас потрапив.

Якщо ви маєте запитання телефонуйте – 0673281515, 0991936260 (Ірена) або пишіть на електронну адресу teatr.rivne@gmail.com.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net