13.02.2017, 13:29

Рівнянка Земляк встановила два особистих рекорди

Рівненська легкоатлетка Ольга Земляк провела цілу низку успішних виступів на міжнародних турнірах у Європі. Крім завойованих перших та других місць, вона встановила особисті рекорди в бігу на 200 та 400 метрів у закритому приміщенні.
Як розповіли у Rivne Running Club, впродовж кількох останні днів Ольга зробила кілька стартів. Перший був в місті Мондевіль. Там рівнянка перемогла з результатом 52,89 на дистанції 400 м.

Після того Ольга встановила свій особистий рекорд на 200 м - 24,04 с в місті Ван дель Вуль. Ще пізніше Земляк перемогла в місті Обонн – 400 м за 52,39 с, а на останньому старті фінішувала другою, але з особистим рекордом на 400 м - 52,09 (місто Метц).

За інформацією Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), рівнянку підтримали успішними виступами й інші українки. Зокрема, у фіналі з бігу на 400 метрів на змаганнях Meeting Féminin du Val d'Oise, де Ольга Земляк перемогла з результатом 52,39 с, Ольга Бібік фінішувала другою (53,29 с).

Ольга Ляхова була найкращою на дистанції 800 метрів (2.03,04 хв), Анна Плотіцина впевнено перемогла на дистанції 60 метрів з бар’єрами, подолавши її за 8,08 с.

Рівненщину на Олімпіаді в Ріо представлятимуть сім спортсменів

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

На міжнародному легкоатлетичному турнірі Meeting Elite en Salle de Metz, де Ольга Земляк поліпшила найкращий результат нинішнього сезону з бігу на 400 метрів і з часом 52,09 с і фінішувала другою, відразу дві наші українки ввійшли до призової трійки на дистанції 800 метрів – і також з найкращими результатами нинішнього сезону. Ольга Ляхова фінішувала другою (2.00,92 хв), поступившись марокканці Малікі Аккауі всього однією сотою секунди. Анастасія Ткачук була третьою (2.01,57 хв).

Нагадаємо, нещодавно Ольга Земляк здобула бронзову медаль Олімпійських ігор. Про це вона дізналася лише через чотири з половиною роки після закінчення Олімпіади, яка відбулася у Лондоні в 2012 році. Завдяки дискваліфікації російської збірної українська команда піднялася з четвертого на третє місце.