Сонник. Якщо сниться небо
Блакитне безхмарне небо — гарний сон. Так само щастя й реалізацію заповітних мрій символізує блакитне небо з красивими білими хмарами.
Темно-сіре небо з важкими синіми хмарами — проблеми, переживання, неприємності.
Чорне небо з грозовими хмарами — такий сон попереджає про небезпеку. Зверніться за мудрою порадою і підтримкою до близьких людей.
Червоні хмари — справжнє кохання.
Якщо з неба падає каміння чи щось інше — матеріальні труднощі.
Зорепад на нічному небі — розчарування або хвороба.
Бачити ангелів в небі — тривожний знак про ваше здоров'я.
Літак у небі — якісь події у житті.
Повітряні кульки у небі — щось нове і цікаве у вашому житті.
Білі птахи в небі — гарна новина. Орел в небі — успіх. Лелеки в небі — будьте обережні.
Сонник. Якщо сниться гроза
Сонник. До чого сниться лабіринт
Сонник. До чого сниться глуха стіна
Сонник. Якщо сниться міст
Сонник на кожен день тижня
Місячний календар: коли сон - віщий, а коли - маячня?
Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram

Рівненщина попрощалася з чотирма загиблими захисниками України

5 липня о 09:00 на Рівненщині вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за Україну. В різних громадах області відбулися церемонії прощання з Володимиром Губенею, Володимиром Симончуком, Іваном Вишневським та Олегом Семчуком.
переглядів: 405
Історія Героя з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів

Сьогодні для вас історія молодшого сержанта Віталія з Рівненщини, який відбивав штурми окупантів
переглядів: 746
Хто він - госпітальєр з Рівненщини, який повернувся з полону

Сьогодні, 4 липня, відбувся черговий обмін полоненими. Серед них був і один Герой з Рівненщини. Нам вдалося дізнатися, хто саме повернувся з полону.
переглядів: 596
Стартувала реєстрація на "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

Розпочалася реєстрація учасників на щорічний патріотичний забіг пам'яті "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Ця подія — значно більше, ніж просто спортивний захід, це можливість вшанувати пам'ять загиблих захисників, підтримати їхні родини та об'єднатися у спільній шані до Героїв.
переглядів: 375
Працю рівненської дослідниці Ірини Рачковської-Баковецької про поліські "Діди" надрукували у міжнародному виданні

У міжнародному науковому виданні Bibliotekarz Podlaski світ побачило дослідження української науковиці про давню поліську традицію "Діди" (інша назва – "справляння Дідів").
переглядів: 367