Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.03.2019, 16:00

Росіянин вивісив український прапор на підтримку Олега Сенцова

Мешканець РФ висловив солідарність з ув’язненим українським митцем та іншими громадянами України, які нині в ув’язненні.
Росіянин Володимир Єгоров мешкає в містечку Топорець Тверської області. Кілька днів тому він вивісив на своєму будинку прапор України. Таким чином, росіянин висловив підтримку Олегу Сенцову та іншим ув’язненим в Росії українцям.Володимир Єгоров давно виступає на підтримку Україну й критикує політику Путіна.

Чоловік вважає, що підтримка українців — це його громадянський обов’язок.

“Навколишні питають: “Навіщо прапор?” Я відповідаю: “Це така акція у мене, вимагаю звільнити українських військовополонених Вони звичайно зомбовані, але ось сьогодні одна жінка так навіть прониклась цим”, - розповідає Володимир Єгоров.

Пізніше, Єгоров написав під коментарем Дмитра Дінзе — захисника Сенцова, що так він теж підтримує ув’язненого митця:

“Коли буде можливо прийти до Олега, передайте йому привіт. Я вивісив у себе на будинку український прапор і почав вимагати у Путіна звільнити Олега і всіх українських військовополонених. Звичайно, це марно, але я більше нічого не можу зробити. Це Росія Тверська область”, - написав Володимир Єгоров.Відомо, що свого часу вікна у будинок актитвіста Єгорова розбивали, він отримував погрози, а також цей же дім, де зараз майорить синьо-жовтий стяг, невідомі намагалися підпалити, кинувши у середину каністру з бензином. В помешканні, на той час, знаходилися його дружина та діти. На щастя, сім’я не постраждала.
Сам Володимир Єгоров підкреслює, що він - не політик, а пересічна людина, електрик за спеціальністю.

Усі фото зі сторінки Володимира Єгорова у мережі Фейсбук.


Олег Сенцов. Фото © ДонПресс з dt.ua.
Олег Сенцов. Фото © ДонПресс з dt.ua.


Кримчанин, український режисер Олег Сенцов отримав 20 років ув’язнення в колонії строгого режиму на Ямалі. Російський суд визнав його винним у спробі здійснити теракт. Як стверджує слідство, Олег Сенцов планував взірвати вибухівку поблизу меморіалу «Вічний вогонь» і пам’ятника Леніну в Сімферополі у 2014 році.

Сенцов голодував понад 140 днів з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів. В суботу, 6 жовтня, припинив голодування через те, що до нього планували застосувати примусове годування.

Навіть перебуваючи у російській колонії, продовжує роботу над сценарієм про життя ув'язнених.

У 2018 році Олег Сенцов отримав відому премію Сахарова "За свободу думки".

Підводячи підсумки 2018 року, деякі кінокритики назвали Олега Сенцова впливовим кінодіячем.

Нещодавно прийшов лист від Олега Сенцова, де йдеться, що він почувається краще.

Також у Києві друком вийшла друком книга Олександра Мімрука «Олег Сенцов» англійською мовою.

Нещодвано стало відомо, що, навіть перебуваючи за ґратами, Олег Сенцов дописав новий роман і не планує полишати творчу діяльність.
Kауреат Оскара Альфонсо Куарон долучився до заклику звільнити українського режисера Олега Сенцова.
Коментарі: