Ми у Facebook
21.10.2002, 18:35

Недопалок спричинив трагедію

Два трупи в одній з кімнат будинку побачила мешканка села Надчиці Новоукраїнської сільської ради Млинівського району Раїса В., навідавшись у п’ятницю у першій половині дня до сусідів Онопріюків, яких давно не бачила. Про це повідомили з Центру громадських зв’язків державної пожежної охорони м.Рівного. На місце події прибули працівники обласного відділу пожежної безпеки під керівництвом заступника начальника відділу підполковника внутрішньої служби Анатолія Титаренка.
Правоохоронці встановили, що загиблими є господар помешкання Леонід та його дружина Ганна, обоє пенсіонери.
Востаннє односельці бачили подружжя ще три дні тому, але не надто перейнялися їхньою відсутністю. В селі добре знали, що всю свою пенсію Онопріюки традиційно переводили на випивку. І цього разу в кімнаті були порожні пляшки та безліч недопалків цигарок. Відтак вогнеборці припускають, що причиною пожежі стала необережність при палінні в стані алкогольного сп’яніння.
На Рівненщині в нинішньому році через паління громадян у нетверезому стані виникла 61 пожежа, під час яких загнула 31 особа. Практично кожен другий такий випадок призводить до трагічних наслідків. Про це наголосив Анатолій Титаренко.





На правах реклами