Ми у Facebook
19.12.2003, 20:57

Вісім способів повідомити йому, що у вас буде дитина

Ви одружилися півроку тому. І, здається, ваш медовий місяць продовжується. Життя воістину прекрасне! Усе попереду: закінчення ВНЗу, життєва визначеність. А поки... Поки ви, як і раніше, відчуваєте себе дітьми, хоч і досить дорослими. Ваші молоді мами привозять у найняту квартиру судочки з борщем і котлетами, забирають для прання купу брудної білизни, а вечорами по сто разів надзвонюють із незмінним питанням: “Як справи? Чи не трапилось чого?” Ви слухняно звітуєте і... на дискотеку! Або в бар. Або в гості до друзів. Дитина? Ні, дякую. Рано! Треба пожити для себе, встати на ноги. І раптом, о, жах!
1. В арсеналі любовного воркування є безліч ласкавих словечок. Він вам — і малюк, і зайчик, і сонечко, і котик. Ви йому — кошеня, масяня, пташечка. Поступово додайте до цих “татусь”. Дійте без поспіху. Спочатку нехай він стане пупсиком. Потім — пусиком; далі — папусиком, татусиком, і, нарешті, татусем. “Це чому татусем?!” — обуриться він одного разу. — “А ти й справді незабаром станеш татом”, — незворушно відповісте ви.
2. Ваше кохання у розпалі. Тиждень-другий побудьте з ним особливо ніжною і палкою. А потім безапеляційно оголосіть: “Я від тебе йду!” І рішуче дістаньте валізи. Він збентежений, він у розпачі і вимагає пояснень. Але ви неприступні. На питання: “Люба, що сталося, адже ти — зміст мого життя?!” — холодно відреагуйте питанням: “Ти бачив мою кофточку в горошок, ну, ту, у якій я була, коли ми познайомилися?” Помучте його ще годинку. І от він збожеволів від горя, падає перед вами на коліна... Гляньте на нього зверху вниз і скажіть: “Я не хочу псувати тобі життя і сама виховаю нашу дитину”. За мить він буде плакати від щастя і цілувати ваші ноги.
3. Прикиньтеся загадковою. Змусьте його ревнувати. Для цього можна придбати кілька речей чоловічого побуту (парасолька, комплект носових хустинок, запальничку, краватку) і недбало залишати на видноті. Він неодмінно запитає: чиє це і що все це означає? Зробіть вигляд, що зніяковіли, збентежилися, заберіть речі, а наступного дня розкладіть у новій комбінації. Коли коханий зовсім озвіріє і припре вас до стіни, вимагаючи відповіді, на питання: “У тебе інший чоловік?”— ви загадково і лукаво посміхніться: “У деякому роді... Я повинна повідомити, милий, до нас прилітав лелека і залишив сюрприз...” Полегшення буде настільки велике, що він одразу забуде свої підозри і неготовність стати батьком.
4. Імітуйте глибоку депресію. На всі розпити: “Що сталося?” — відповідайте мовчанням або слізьми. Прикиньтеся ягням. Чоловіки ненавидять жіночі істерики і готові на все, аби вони припинилися. Днів через три, коли його терпіння буде близьким до кінця, а ви отримаєте від нього все, про що раніше тільки мріяли вголос (золотий перстень, дорогий шоколадний набір, розкішний пеньюар), можете зізнатися. За останні три дні він так знервувався, що повідомлення про майбутню дитину сприйме, як манну небесну.
5. Почніть розмову здалеку: “Коханий, пам’ятаєш, ти мріяв, що в нас буде двоє дітей: дівчинка і хлопчик?” “Ну, звичайно! — скаже він. — Так і буде коли-небудь!” “Не коли-небудь”, — твердо скажіть ви. “Тобто?” — поцікавиться чоловік. “Ніколи. Ніколи в нас не буде ні хлопчика, ні дівчинки”. “Але чому?! Чому?!” — голос коханого зірветься в крик. “Ні. І не вмовляй. Я взагалі не хочу дітей. Згадала, що моя прабаба родила дві трійні підряд, а це передається через кілька поколінь!” Відсутність у ваших словах логіки і здорового глузду вразить благовірного, ось тут-то і візьмете його тепленьким. Скажіть з посмішкою: “Я пожартувала. Сьогодні в жіночій консультації мені сказали, що в нас буде чудесне маля”. От побачите, щастя від майбутнього батьківства буде невимовним.
6. Нехай у вашому лексиконі міцно закріпиться дієслово “нудить”. “Мене нудить від твоїх родичів, у найближчі місяці нізащо не піду до них в гості”. Або: “Мене нудить від футболу”. Або: “Запах прального порошку і твоїх шкарпеток викликає в мене нудоту”. Коханий задасть вам правомірне питання: “А що, власне, трапилося?” “Вибач, — відповісте ви не змигнувши оком. — Ми обоє в цьому винні: незабаром у нас буде бебі”.
7. Вдатися до ще витонченіших вивертів: ночами, замість сексу, співати коханому колискові (вивчити заздалегідь декілька), ненав’язливо гратися, ніби примхлива дитина, зі своїм старим плюшевим ведмедиком, демонструючи нестачу турботи про когось маленького і беззахисного, сюсюкати над купленими чепчиками і сорочечками в чеканні природного запитання: “Що це все означає?”
8. Якщо є можливість, зіграти на його синівських почуттях. За інтимною вечерею затіяти розмову: “Моя мама народила мене в тридцять років”. “Ну і що?” — здивовано запитає коханий. “А те, що тепер їй вже хочеться няньчити внуків”. “Це ти до чого хилиш?” — не зрозуміє чоловік. “А твоя мама народила тебе в двадцять. Зараз вона — ще зовсім молода жінка. Ти виріс. Мама може жити для свого задоволення. Я хочу — як твоя мама”. “Ну, рідна...” — пробурмоче чоловік. “Нічого мені більше не говори, якщо любиш. Пізно — справа зроблена...”





На правах реклами