Ми у Facebook
30.08.2006, 21:21

Школярі вивчатимуть “Рівнезнавство” та мультимедійні технології

На традиційній серпневій конференції начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Віталій Новак наголосив на необхідності посилення патріотичного виховання дітей та учнівської молоді і запровадження цільових програм.
Уже з першого вересня у деяких школа міста факультативно викладатимуть предмет “Рівнезнавство”.
— Наше місто має глибоку історію і культуру, — говорить начальник міського управління освіти Віталій Новак. — Вже кілька років наші методисти працювали на розробкою цього курсу. Зараз визначено школи і класи, в яких апробуватимуть “Рівнезнавство”. Наші діти повинні знати історію і культуру свого краю.
А у Рівненській гуманітарній гімназії з початком навчального року відкрито центр духовної творчості.
— Ми даємо глибокі знання своїм учням, — говорить директор гімназії Тамара Умурзакова, — але поряд із цим прагнемо до духовного збагачення наших вихованців.
Кімнату-музей імені Георгія Косміаді створять найближчим часом в Українській державній гімназії — про це повідомила директор цього навчального закладу Тетяна Кухарчук. Також у вересні школа зустрічатиме гостей із Словачини, з якими підпишуть угоди про співпрацю.
ЗОШ №8 налагоджуватиме співпрацю зі Свято-Софіївською церквою, яка знаходиться у мікрорайоні “Ювілейний”. За словами директора школи Ніни Назарук, планується створення релігійно-філософського клубу для старшокласників. Ініціатор цього проекту — настоятель храму Андрій Горобець. Також цей навчальний заклад виходить на статус експериментальної школи регіону з новою моделлю естетичного виховання. Цього року ще одне нововведення — допрофілізація з п’ятих класів. Читатимуть у п’ятикласників і експериментальний курс словесності, який розробила вчитель української мови Ірина Жеруха.
А в “Центрі Надії” продовжують працювати за зарубіжними інноваційними технологіями. До речі, на освітянській конференції директора Надію Маринович привітали із званням “Заслужений вчитель України”.
— З цього навчального року у нас працюватиме Міжнародна програма з канадським центром розвитку дитини, — розповідає директор “Центру Надії” Надія Маринович. — На нашій базі буде проведено навчання для вчителів початкових класів.
Учні ЗОШ №18 з першого вересня вивчатимуть експериментальний курс “Мистецтвознавство”. Над його розробкою педагогічний колектив разом з деякими ВНЗами Рівного працював не один рік. Нині, за словами Віталія Новака, вчителі школи мають значні доробки, які і апробуватимуть. Також начальник міського управління освіти наголосив на значимості Центру інформаційних технологій, який створений при економіко-правовому ліцеї “Елітар”. За його словами, на базі центру доступ до комп’ютерних і мультимедійних технологій цього року матимуть не лише вихованці ліцею, а й учні інших шкіл. До речі, тут ліквідовуватимуть комп’ютерну безграмотність і педагогічні працівники.
А ще планують у міських школах активно співпрацювати з батьківською громадськістю і задля цього встановити щотижневий день батьків.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ