Ми у Facebook
14.02.2008, 00:00

Маша Єфросініна розповіла, кого зневажає

1 300 000 гривень отримають благодійні організації за підсумками кампанії “Допомогти так легко”, що розпочалася у липні 2007 року і яку організував мобільний оператор life:) Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор оператора мобільного зв’язку life:) Тансу ЄЕН. Крім того, своїми враженнями від благодійної кампанії та відвідання центрів допомоги дітям поділилися зірки українського шоу-бізнесу.


...Гасне світло. На сцені запалюються два великих екрани. Дитячі голоси розповідають про те, як вони опинилися на вулиці, у кадрі з’являються обличчя хлопчиків та дівчаток. В Україні більше 200 тисяч безпритульних дітей, серед них понад 20 відсотків — жертви сексуального насильства, 80 відсотків — наркомани або токсикомани, 10-30 відсотків — ВІЛ-позитивні... За мить вмикається світло, і на сцені з’являється популярний телеведучий Анатолій БОРСЮК. Він веде розповідь про тих, хто небайдужий до проблеми безпритульних дітей й про тих, хто об’єднав свої зусилля, щоб хоч якось поліпшити їхню долю та привернути увагу суспільства до цієї проблеми.



— Нам треба достукатися не до гаманця, а до сердець людей. І вистава “Допомогти так легко, або Звідки беруться діти” якраз і виконує цю місію, — наголошує він.



На сцену запрошують зірок українського шоу-бізнесу, які грали у благодійній виставі, та керівників благодійних фондів. Телеведуча та актриса Маша ЄФРОСІНІНА зізналася, що раніше боялася безпритульних дітей, але потім зрозуміла, що вони такі ж, як і інші:



— Коли зайшла до дитячого будинку, почала плакати, мене навіть попросили вийти. Важко дивитися на цих ангелів з дорослими очима, але їм наші сльози не потрібні. І я зневажаю тих людей, які приходять у дитячі будинки заради публічності й запитують: “А де преса? Камер не буде? Тоді навіщо я приїхала?”



Роль мачо у п’єсі не було — її придумали спеціально для маестро танцю Григорія ЧАПКІСА, який дуже хотів взяти участь у проекті.



— У мене було важке дитинство, я був шостою дитиною у сім’ї. Перший раз взув сандалі — вони зараз стоять у мене перед очима — коли мені було вісім років. Я завжди хотів допомогти, але не було можливості, голодний, роззутий, у бідності. А коли з’явилася така нагода благодійним фондам не вірив, тому що бачив, що вони займаються благодійністю, а керівники їздять на мерседесах. А цій кампанії я зрадів і дуже хотів приєднатися, — ділиться Григорій Чапкіс.








На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ