Частину оновленої площі Короленка планують здати до кінця року
На майданчику продовжується підготовка котловану під майбутнє будівництво та інші земляні роботи.
— Наступного тижня плануємо розпочати введення в ґрунт паль методом вдавлювання, готуємо гідравлічну установку, — розповів начальник дільниці ТОВ “Алес Буд” (генпідрядник) Віктор ТРІШ. — Цей метод дає змогу мінімізувати негативні наслідки для ґрунту та довколишніх споруд, він менш шумний, ніж традиційний. Усі роботи тривають згідно з графіком.
Будівельники сподіваються, що до кінця цього року зможуть ввести в експлуатацію частину оновленої площі Короленка та відкрити новий центральний вхід до існуючого торгового центру.

"Мені подарували вишиванку": ветеранка з Америки подякувала за дарунок рівнянину

Особливі дарунки для американських ветеранок презентував ветеран з Рівненщини Євген Федосєєнко.
переглядів: 144
Перетин кордону для митців та журналістів: Кабмін затвердив нові умови

Уряд визначив порядок перетинання кордону для осіб зі сфери культури та інформаційної сфери.
переглядів: 120
На Рівненщині створюють маскувальні сітки за допомогою лазерного розкрою

На Рівненщині, в місті Дубно, знайшли спосіб значно пришвидшити виробництво маскувальних сіток для військових. Тепер, завдяки лазерному розкрою, створення камуфляжного полотна займає не кілька днів, а лише кілька годин.
переглядів: 176
Депутати не обрали нового секретаря Здолбунівської міськради

Сьогодні, 5 березня, відбулася чергова сесія Здолбунівської міської ради. Одним із ключових питань було призначення нового секретаря ради, проте депутати не змогли дійти згоди.
переглядів: 360
Вступна кампанія-2025: ключові зміни в реєстрації на НМТ

Від завтра, 6 березня, стартує реєстрація на НМТ-2025. Вона триватиме до 3 квітня.
переглядів: 272