Ми у Facebook
26.06.2008, 00:00

Вадим Кухтій наглядає за “Київобленерго”

Рівне стало трампліном у кар’єрі Вадима КУХТІЯ. У 1997 році він прийшов у планово-економічний відділ “Рівнеобленерго”, а через десять років став головою правління підприємства, яке викупила американська корпорація AES. На цій посаді Вадим Кухтій довго не затримався. Через рік пішов на підвищення і перебрався до Києва.

У “Рівнеенерго” кар’єрні сходинки Вадима Кухтія постійно піднімалися вгору. Він працював заступником головного бухгалтера, директором регіону з розподілу та продажу електроенергії та комерційним директором. У 2006-му на посаді голови правління ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” замінив венесуельця Роберто Ареазу.
— Для руху вперед треба постійно вчитися. Ні в якому разі не можна займати пасивну позицію до проблем своєї компанії та людей, з якими працюєш, — пояснює секрет успіху пан Кухтій. — Організаторські здібності мають вирішальну роль. Хоча не слід нехтувати знаннями про процеси, які відбуваються на підприємстві. Щоб їх усвідомити, необхідно кілька років попрацювати у структурі, набути безцінний досвід. При цьому варто грамотно підібрати команду.
Головою правління ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” Вадим Кухтій попрацював більше року. Наприкінці серпня 2007-го його підвищили. Компанія “AES в Україні” запропонувала йому посаду директора з розвитку бізнесу.
— Ми проводимо аудит компаній та пропонуємо впровадити енергозберігаючі технології, які допоможуть зменшити викиди парникових газів, — окреслив свої обов’язки Вадим Кухтій. — Сьогодні до моїх обов’язків додали контроль за комерційною діяльністю “AES Київобленерго”, яке належить корпорації AES.
Вадим Кухтій не шкодує, що погодився на пропозицію. Щоправда, іноді приходить ностальгія.
— Рівне не випускаю з поля зору, бо тут проживає моя сім’я, — зауважив пан Кухтій. — Хоча рідко буваю в рідному місті, постійно переглядаю рівненські мас-медіа в інтернеті. Часто в гості заходять працівники з “Рівнеенерго”.
Переїзд у столицю він не сприймає як велике стратегічне рішення. Каже, що колектив змінився, але керівництво залишилося аналогічним.
— У столиці люди інші. Тут ринок праці ширший, а тому працівники проявляють більше амбіцій, — відмітив пан Кухтій. — У Рівному персонал більше переймається проблемами, глибоко вникає в суть. До того ж, темпи виконання завдання у рідному місті швидші.






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ