Ми у Facebook
28.08.2008, 07:49

Приховані якості розкриє почерк

Ми звикли дивитися на цих людей через призму зорового та слухового сприйняття. Нам мало відоме їх особисте життя, а тим більше — приховані риси характеру. Журналіст “ОГО” спільно з експертом-графологом, криміналістом Іваном Миколайовичем (прізвище у зв’язку з професійною діяльністю не вказуємо – ред.) зробила спробу проаналізувати потаємні сторони відомих особистостей Рівненщини та порівняти власні спостереження з думкою почеркознавця
Віктор МАТЧУК, голова Рівненської облдержадміністрації
За версією більшості видань та експертів, найвпливовіший політик Рівненщини. В минулому – розумний та успішний бізнесмен. Витриманий, чіткий, небагатослівний. Не розголошує своє особисте життя. Прораховує кожен свій крок, аж до стилю одягу та мови. Чудовий організатор, завдяки чому вдалося зібрати професійну команду чиновників РОДА. Знає, що, де, коли і як сказати. Не любить провокаційних запитань. Дотепний.
У Віктора Матчука широкий та відкритий почерк. Таке перше враження графолога. Але і такий почерк має декілька “підводних течій”.
Наприклад, чітко виражений відцентровий напрям ліній письма свідчить про енергійність, дієвість, самовпевненість, іноді честолюбство та значний запас нервово-психічної енергії. Цікаво, що на зразку почерку Віктора Матчука, який ми аналізували, проясняється низхідний напрямок руху письма (зверху-вниз). Інколи це може свідчити про безсилля, виснаження: фізичне чи моральне. Або ж постійну втому. Інколи це — ознака поганого настрою чи недобрих передчуттів.
Рівний, помірний по силі натиск, перш за все, ознака врівноваженості та стійкості, а також здатності до глибокої відданості.
А от суцільна зв’язність, яка ясно проглядається в почерку голови РОДА, говорить про логічність думок та дій, нерозпорошення на дрібниці та вміння критично підійти до вирішення будь-якого питання.
Графолог відзначає і змішану форму рухів письма. Тут наявні і кути, і дуги, і петлі. Головним чином, це — багатогранність особистості. Тобто людина чітко розуміє і впевнено знає, в яких ситуаціях можна бути м’яким та відвертим, в яких — впертим та сконцентрованим.
Широкі, дещо здуті петлі у літерах “у”, “д”, р” — яскраве свідчення чуттєвої натури з розмахом. Іноді це ознака сексуально задоволених людей.
Графолог помітив і фразу “СВОЄ МІСТО”, яка написана всіма прописними буквами. Люди, які намагаються вживати прописні букви у словах, мають розвинене почуття власної гідності. Також — намагання проявити свою особистість, відрізнитись від інших.
Насамкінець, графолог зазначив: “У мене склалося враження, що почерк у цієї людини — гарно поставлений та вироблений. Для цього потрібно часто писати від руки…”

Юрій ТОРГУН,
в.о. міського голови Рівного
Успішний бізнесмен, але, як відзначають колеги по політичному цеху та журналісти, не надто вправний політик. Імпульсивний, але часом апатичний. На сесійних засіданнях Рівнеради найчастіше відіграє роль або наглядача, або ж підбурювача. Відмінно орієнтується в політиці лобіювання. У конфліктних ситуаціях не завжди знаходить спільну мову з колегами, а часом й не шукає її…
Почерк Юрія Торгуна відмінний своїм параболічним напрямом ліній. А це, головним чином, — імпульсивність, нетерплячість, гарячкуватість. Серед графологів побутує думка, що почуття та бажання авторів такого письма зазвичай відрізняться значною інтенсивністю, а тому одразу потребують їх втілення та задоволення. Інколи такий почерк може бути якістю людини, яка із запалом береться за справу та не доводить її до кінця.
Різнотипність нахилу написання букв — частіше всього свідчення контрастності особистості, нестійкості відчуттів, нестриманості та загостреної нервової чутливості.
Тим часом, почерку Юрія Івановича характерна дугоподібність. А це вже стовідсоткове небажання встрявати у конфлікти й вирішувати суперечки.
А короткі, низькі петлі свідчать про нелюбов до зайвих розмов, реалістичність мислення та вміння не висловлювати своїх справжніх думок.

Сергій ПАЛАДІЙЧУК,
голова бюджетної комісії Рівнеради
Балакучий та неагресивний політик. Не стратег, хоча часто бере участь у різних політичних акціях. Чітко виражений економіст, який постійно має справу з грошима. Прислуховується до думки та пропозицій колег. Завжди усміхнений.
У Сергія Паладійчука, як і Олексія Губанова, чітко наявні хвилеподібні лінії письма. Тобто дипломатичність та жвавість думки. До того ж, ще однією спільною ознакою виявився і нахил почерку — прямий. Хоча у пана Сергія він лівоокруглий. Це означає, що людина не завжди впевнена у собі, але витривала та стримана.
Почерк Сергія Паладійчука — один з небагатьох досліджуваних нами, який має переважаючу дугову форму рухів письма. Графолог схиляється до думки, що така людина дуже м’яка, мирна та невимоглива. Іноді їй не вистачає твердості у відстоюванні тих чи інших рішень.
Під таку характеристику підпадає й ізольованість літер. Перш за все, це непрактичність та… мрійливість. Гарна розвинена уява та фантазія. Часто невміння реально втілити свої ідеї. Світові графологи сходяться на думці, що люди, які мають такий почерк, зазвичай нелогічно влаштовують своє доволі збагачене внутрішнім змістом життя.

Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО,
заступник міського голови Рівного
Яскравий приклад сильної жінки-політика. Чудовий командний гравець. Має гарні стосунки з представниками всіх політичних сил. Глибинно орієнтується у власній сфері роботи – гуманітарних питаннях. Дуже публічна: дає коментарі з будь-яких питань, відверто розповідає про своє життя.
Графолог зазначив, що почерк Світлани Кирилівни доволі примітний, як для жінки. Суцільна зв’язність тексту, петлеподібність почерку та його відцентровість визначають основні характеристики цієї жінки.
Наявність постійних зв’язків між літерами — це головна ознака логіки та кмітливості. Така людина нічого не приймає на віру і не любить несподіванок.
Про вміння виходити із складних ситуацій свідчить наявність петель у літерах. У Світлани Кирилівни вони не яскраво виражені, але можуть означати бажання когось заплутати.
Графолог відмічає і слаборозвиненість петель в літерах “у”, “р”, “д”. Найчастіше це якісна ознака реалістичності та приземленості особистості.
Варто вказати також на лаконічність почерку, без розмаху, що є доказом економності цієї людини. Вона здатна до концентрації. Неагресивна та стримана.

Сергій ВАСИЛЬЧУК,
заступник міського голови, голова фракції “Наша Україна” в Рівнераді
Останнім часом помітна особистість на політичному олімпі нашого міста. Адже поступово виходить із тіні посади заступника. Некатегоричний, лояльний, неконфліктний, хоча і не має чітко вираженої впливовості. Більше схильний до вирішення господарських питань, аніж до політичних ігор.
Почерк Сергія Васильчука, головним чином, характеризується ініціативністю та вмінням енергійно працювати. Правонахилений почерк свідчить про типовість, пересічність людини, небажання чинити опір чомусь (комусь).
З іншого боку, особливістю почерку пана Сергія є переважно петлева форма руху. Графологи стверджують, що наявність у почерку петель вказує на гнучкість мислення, хитрість, спритність, кмітливість, вміння виходити із заплутаних ситуацій. Часом це може бути показником бажання людини приховати щось.
Якщо брати емоції та відчуття, то цій особистості також притаманна розвиненість чуттєвих потягів. Це може відображатися у неврівноваженості, афектації, вразливості.
Графолог каже, що петлеподібність почерку дуже цікаво характеризує працездатність цієї людини, яка пристосовується до навколишніх умов, але у критичних моментах може досягати найвищої напруги, змінюючись періодами повного “нічогонероблення”.

Василь ЧЕРВОНІЙ,
голова фракції УНП в облраді, голова РОДА у 2005-2006 рр.
Затятий “борець за справедливість”. Чистокровний націоналіст. Прагматичний та конфліктний. Належить до тих людей, які зазвичай впевнені: існує тільки дві точки зору — моя та неправильна. Його можна назвати яскравим представником політичного імпресіонізму. Чітко контролює потік своїх висловлювань, але часто вони набирають форму звинувачень. Через цю нестриманість інколи “наживає” собі політичних недоброзичливців.
За словами графолога, найперше кидається в очі саме лівонахилений почерк Василя Михайловича. Такий почерк зустрічається рідко. Почеркознавці одностайні у тому, що частіше всього він виникає при невідповідності особистих природних схильностей людини до зовнішніх умов виховання та життя. “Лівий” нахил означає впертість, вимогливість, недовіру, а іноді нещирість та прихованість.
У той же час цій людині може бути притаманне вміння володіти собою. Яскраво виражена тут відсутність зв’язків між літерами. А це: непрактичність, невміння оцінити свої ідеали з точки зору логіки, критично поставитись до них, провести між ними паралелі.
Що ж до куто- та дугоподібності букв, то в екс-губернатора теж присутня неоднозначність. Це означає, що людині характерна і різкість, і лояльність. Хоча графолог схилився до думки, що ця особистість постійно готова до супротиву та відсічі, а це проявляється вже у ставленні до інших людей.
На завершення графолог зазначає, що у цієї людини дещо стиснутий почерк. Тобто людина поводиться дуже обережно. Можливо, їй притаманна економність.

Олексій ГУБАНОВ,
голова фракції Партії регіонів в Рівнераді
Молодий, амбіційний політик та успішний бізнесмен. Серйозний стратег. Категоричний і різкий у висловлюваннях. На сесійних засіданнях Рівнеради часто вщент розгромлює будь-які аргументи своїх політичних опонентів. Його почуття гумору має здатність переходити у жорстку іронію.
Для графолога почерк Олексія Губанова виявився доволі неоднозначним. Сила та впевненість і, як не дивно, прихована м’якість та щирість поєднуються в цій людині.
Хвилеподібний напрямок ліній письма свідчить про дипломатичність та вміння підмічати слабкі сторони в людях; однакова кількість розривів та зв’язків між літерами — це, перш за все, врівноваженість та вміння порівняти ідеали з реальним життям.
Цікава тенденція в характеристиці почерку проявляється в нахилі та напрямку: тяжіння багатьох людей до прямопоставленого почерку. Прагнення долати встановлені канони є і в Олексія Губанова. Прямолінійний почерк — це витривалість і замкнутість. Хоча іноді, зазначає графолог, це може бути просто намагання людини писати так, як їй хочеться, а не так, як вчили в школі…
Далі — найцікавіше: за графологією, Олексію Губанову притаманний гірляндичний характер письма (літера “и” найчастіше набуває форми літери “п”). А це така риса людини, як звертання уваги не на зовнішність, а на внутрішній зміст, та відсутність користолюбства.
Крім того, Олексію притаманна пристрасність та переважання настроїв, окреслених сексуальними тонами.
Насамкінець, графолог зауважив, що окрім названих якостей, у почерку чітко проявляється активна діяльність, ініціативність та вміння просто підійти до рішення найважчого питання, а імматеріальні лінії свідчать про обдарованість особи.

Юрій ПРОКОПЧУК,
народний депутат України (БЮТ)
Співучий політик. Рішучий, самовпевнений та дієвий. Дався взнаки воєнний вишкіл. Здатний чітко та оперативно виконувати накази. Прямолінійний. Більше виконує, ніж думає та говорить. Відмінний партійний функціонер.
Перше, що впадає в очі, — це яскравий кутоподібний почерк Юрія Прокопчука. У нього навіть такі голосні букви як “о”, “а” схожі на трикутники. До слова, такі почерки були у Распутіна, Бісмарка, Кромвеля. Кутоподібний почерк дозволяє припустити в людини впертість, непоступливість, різкість та вимогливість. Вміння напружено працювати. Твердість і настирливість у відстоюванні своїх поглядів та реалізація своїх намірів зазвичай у таких людей надзвичайно суперечливі. Представники цього типу письма відрізняються чудовим володінням собою, що немало сприяє їх авторитетності серед навколишніх людей. Витривалість Юрія Прокопчука до фізичних та моральних навантажень іноді доходить до крайнього рівня.
У той же час нардепу притаманна підприємливість, діяльність та кмітливість. Закриті голосні у письмі свідчать про деяку замкнутість особистості.
У Юрія Прокопчука зустрічаються у почерку суперечності. Наприклад, стиснуті, але довгі петлі (зокрема при написанні “у”, “р”, “д”) характеризуються примітивністю та грубістю інстинктів. Тоді як хвилеподібний напрямок свідчить, що людина лояльна та метка. Графологи вважають, що так буває, коли людина у тій чи іншій ситуації може діяти по-різному. Все залежить від життєвих обставин, виховання та кар’єрного розвитку.






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

18.02, 20:30 В Острозі доцентка успішно захистила дисертацію на здобуття доктора мистецтв

18.02, 20:00 У Рівненській області викрили чоловіка, який виготовляв і продавав наркотики з підвалу гаража

18.02, 19:30 Індексація пенсій у березні: хто з українців не отримає підвищення виплат

18.02, 19:00 У самому центрі Рівного щодня можна отримати безкоштовний обід

18.02, 18:30 Як Рівненщина бореться з кібербулінгом і російською пропагандою в Telegram

18.02, 18:00 Рідні загиблого на Курщині Сергія Мішковця просять присвоїти йому звання Героя України

18.02, 17:30 Як відміти плиту від жиру: ефективні лайфхаки

18.02, 17:03 У Рівному відбулося ДТП за участю пенсіонера на «Nissan Micra» та водія «Range Rover»

18.02, 16:30 Безкоштовне зубопротезування для військових: фінансування зросло, де отримати допомогу на Рівненщині

18.02, 16:00 Матч «Кривбас» – «Верес» перенесено до Рівного