Ми у Facebook
22.01.2009, 16:24

Коник попросив легшу посаду

ершочергове завдання Олександра Левицького — зберегти персонал у час фінансової кризи

У Рівненській дирекції залізничних перевезень — новий керівник. Ним став Олександр Левицький. Ярослав Коник, який очолював Рівненську дирекцію залізничних перевезень Львівської залізниці останні десять років, змінив посаду. Із 30 грудня минулого року він працює радником начальника Львівської залізниці у Рівненському регіоні.
Ярослав Коник віддав залізниці понад 50 років. Останні десять очолював Рівненську дирекцію залізничних перевезень Львівської залізниці.
— Щоб підтримати своє здоров’я, попросив перевести на легшу посаду, — пояснює 68-річний пан Коник. — Хоча посаду радника важко назвати легшою, бо роботи вистачатиме. Я продовжу працювати в Рівному.
Рівненську дирекцію нині очолює 38-річний Олександр Левицький. До цього працював на посаді заступника начальника Львівської залізниці — начальником служби перевезень. Каже, що призначення не стало несподіванкою. Свій трудовий шлях на залізниці починав на станції Здолбунів, працював у Рівненській дирекції.
— Нині головний для мене пріоритет — збереження колективу та фахівців-залізничників у складних фінансових умовах. Адже за 14 днів січня обсяги залізничних перевезень зменшилися на 60 відсотків проти аналогічного періоду в січні 2008 року, — зазначив пан Левицький. — Щоб не скорочувати персонал, ми зменшуємо робочий час.





На правах реклами