Ми у Facebook
12.08.2009, 09:46

Як правильно подбати про захист дитини

Вберегти свого школярика від неприємностей не завжди вдається, адже учень більше часу проводить поза домом. Однак захистити свою дитину від зайвих затрат на лікування та на відновлення здоров’я при нещасному випадку зможете завжди, якщо подбаєте про поліс добровільного страхування від нещасних випадків.
Про страхування ризиків найчастіше думаємо тоді, коли несподівано зіштовхуємось з ними самі або ж наші близькі. У той час виникає потреба непланового лікування, починається пошук необхідних засобів та коштів. У такий момент мало кому не приходять такі думки: “От якби мали страховий поліс, то й затрат було б менше. А хто ж міг подумати...”. І справді — ніхто й не подумав. Такі випадки не планують — від них мудрі люди завчасно страхуються.
Саме так, але ж кому довірити власні ризики? Хто компетентно перестрахує нас від життєвих ризиків і підставить плече у потрібний момент? Обираючи страхувальника, цікавимось його компетентністю, гарантіями та досвідом у першу чергу. Наступне, що нас цікавить, — умови договору та як він нас захистить при потребі. Всі ці моменти просто й доступно пояснюють у СТ “ІЛЛІЧІВСЬКЕ”, яке здійснює страхування від нещасних випадків.
— До нещасних випадків, від яких ніхто не має гарантій, відносять травми, попадання сторонніх тіл в органи і тканини, опіки, відмороження, ураження електричним струмом та блискавкою, — пояснює керівник Рівненської агенції СТ “ІЛЛІЧІВСЬКЕ” Віктор ЯНКОВИЙ. — Також до нещасних випадків, від яких батьки страхують дітей, відносять асфіксію (удушення), випадкове гостре отруєння хімічними речовинами та їхніми складовими, отруйними грибами, рослинами, ліками, отрутами комах і змій внаслідок їхніх укусів, захворювання на сказ, захворювання кліщовим енцефалітом, поліомієлітом, ботулізмом, утоплення та навіть переохолодження організму, — пояснив Віктор Янковий.
Важливо й те, що, укладаючи договір страхування зі страховою компанією, батьки самостійно можуть обирати й зазначати можливі ризики для їх дитини. Залежно від обраного варіанту до страхових випадків можуть відноситися й інші ризики:
- смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
- встановлення Застрахованій особі первинної інвалідності внаслідок нещасного випадку;
- тимчасова втрата працездатності Застрахованою особою внаслідок нещасного випадку;
- травматичне ушкодження чи інший розлад здоров’я Застрахованої особи.
Можливо, наше життя й театр, але зіграти особисту роль заново просто неможливо, то чи варто так ризикувати й випроводжати школярика на науку незастрахованим?





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ