Державна служба охорони стоїть на сторожі нашого спокою та благополуччя
За роки свого становлення ДСО пройшла доволі довгий та тернистий шлях: від самодіяльних, непрофесійних сторожів – до могутньої сучасної служби охорони, що в будь-який час спроможна захистити майно та спокій населення країни. Минали роки, міліціонери охорони пересіли з коней на сучасні авто, берданки та біноклі змінилися на сучасну зброю та охоронну апаратуру, змінювалася структура, форми та методи охорони, розширювалося коло обов’язків, проте її функція лишалася незмінною. Сьогодні, як і багато років тому, Державна служба охорони має єдине призначення – берегти та захищати спокійний сон та міцні нерви наших співвітчизників, зробити життя в нашій країні максимально безпечним. “Надійно, мобільно та оперативно”, – для працівників Державної служби охорони це вже не просто слова, а принциповий кодекс честі.
В епоху загального технічного прогресу, коли автоматизуються практично всі сфери людського життя, ДСО крокує у ногу з часом. Спеціалісти технічної служби ДСО впевнено оперують дивами техніки, застосовуючи сучасні сертифіковані сигналізації.
– Жодна технічна новинка в галузі охорони не потрапить в експлуатацію без ретельного вивчення та пробної експлуатації в реальних умовах, – розповідає начальник управління Державної служби охорони при УМВС України в Рівненській області полковник міліції Олександр ТОКАР. – За останні декілька років значного розвитку набув ринок сигналізації. Тому ми пропонуємо своїм клієнтам охоронні системи залежно від потреби, різноманітні за своїм дизайном, які задовольняють найвибагливіші смаки. Можливо, в когось складеться хибна думка, що послугами ДСО можуть скористатися лише забезпечені верстви населення. Хочу вас запевнити: це не так.
Під час розмови Олександр Токар розповів про сучасні технічні можливості ДСО, що дозволяють оперативно підключити до пульта централізованого спостереження будь-який об’єкт на території області (як через стаціонарний телефон, так і через GSM-канали). Вся інформація про стан охорони кодується за допомогою спеціальних шифрів, що унеможливлює перехоплення повідомлень та саботаж системи. У цьому році серед численних послуг УДСО при УМВС України в області з’явилась нова – спостереження за мобільними об’єктами по всій території України, яка дозволяє контролювати весь рухомий транспорт області. Так, приміром, викрадений автомобіль за допомогою сигналів, які посилає спеціальний вмонтований в авто пристрій, можна буде зупинити навіть з пульта охорони. Вартість такої послуги становить 250 гривень у місяць.
Щороку в області зростає кількість приватних охоронних підприємств, проте начальник управління Державної служби охорони в Рівненській області запевнив, що суттєвої конкуренції для ДСО вони не створюють. Свій авторитет ДСО укріплювала десятиліттями й сьогодні є безперечним лідером у галузі охорони. Серед переваг служби – право на матеріальну відповідальність. Крім того, ДСО – єдина з охоронних служб, що надає озброєну міліцейську охорону. Всі працівники ДСО спеціально та фізично підготовлені і завжди знаходяться, так би мовити, “у повній бойовій готовності”. Високі вимоги до кандидатів, обов’язкова спеціальна підготовка, регулярні заняття із вдосконалення професійної майстерності є спільними для всіх працівників фізичної охорони. На високому рівні знаходиться психологічне забезпечення, при виборі кандидатів психологом ДСО застосовуються найсучасніші методи та психологічні тести, які дають змогу точно виявити нахили майбутнього працівника, його фізичні та розумові здібності.
Олександр Васильович зазначив, що за час існування працівниками підрозділів охорони було припинено тисячі посягань на державну і приватну власність та злочинів відносно громадян. Коефіцієнт надійності охорони ДСО перевищує 99,9%.
Усе це свідчить про те, що піввіковий досвід, надійність охорони та професіоналізм – це не просто слова. Незважаючи на свій солідний вік, ДСО не збирається зупинятися на досягнутому, а йти тільки вперед.
З нагоди свята хотілося б побажати всім працівникам ДСО, пенсіонерам, ветеранам, клієнтам і всім, хто хоч якось причетний до цієї нелегкої справи, міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, сімейного благополуччя, фінансової стабільності, на робочій ниві – спокійних чергувань та якнайменше зазіхань на майно і життя громадян. Хай кожний день дарує вам цікаві справи й зустрічі, а кожна мить – буде світлою і радісною!
Чи переводимо годинники у 2025 році на літній час?
Українці досі не знають напевне, чи доведеться їм переводити годинники на літній час у 2025 році. У чому причина?
переглядів: 172
Ожеледицю та туман прогнозують синоптики 5 лютого на Рівненщині
За даними синоптиків, 5 лютого на території області очікується мінлива хмарність з проясненнями. Вночі та вранці можливий слабкий туман, а на дорогах – ожеледиця.
переглядів: 196
Протерміновані під час воєнного стану посвідчення водія залишаються дійсними
Посвідчення водія, термін дії якого закінчився під час воєнного стану, залишається дійсним!
переглядів: 175
На Рівненщині за рік виявили понад три тисячі нових випадків раку
Рівненський обласний протипухлинний центр у Всесвітній день боротьби з раком, який відзначають сьогодні, оприлюднив статистичні дані про стан захворюваності на рак в області впродовж крайніх трьох років.
переглядів: 271
Обручальні кільця — символ вічної любові та відданості
Обручальні кільця — це не просто ювелірний виріб, а справжній символ кохання, який супроводжує пару протягом усього життя. Вибір такого важливого аксесуара вимагає особливого підходу, адже він несе в собі глибокий емоційний зміст і підкреслює індивідуальність кожної пари. У цій статті ми розглянемо, як правильно обрати обручальні кільця, їхні основні види, сучасні тенденції дизайну та особливості виробів від бренду КЮЗ, де ви можете купити обручальні кільця найвищої якості.
переглядів: 294