Мачо по-рівненськи. Жіночий ідеал?
Однак перший млинець не повністю, але таки глевкий.
Організація. Зголосилися поборотися за звання рівненського “Ідеального мачо” дев’ять молодих, неодружених (хоча в окремих подруги вже є) чоловіків. Серед них знайшлися і викладач університету, і піар-менеджер, і танцівник, й актори-театрали, і приватні підприємці. Як розповіла співорганізатор дійства Тетяна КРАВЧУК, декого з учасників запросили, дехто – прийшов за оголошенням. Хто став конкурсантом, стало відомо лише тоді, коли хлопці вийшли на сцену.
Що ж до проведення самого дійства, виникли лише два зауваження. По-перше, година “хвалебних од” спонсорам на початку. Ні, я розумію, що спонсори – це, мабуть, основа будь-якого конкурсу, але ж можна було їх рекламу “розкидати” по сценарію, у так звані “перебивки” між конкурсами. Коли ж це йде суцільним текстом майже 50 хвилин підряд, увага розсіюється вже на 10-й хвилині...
По-друге, якось не зовсім доречно виглядали на сцені нічного клубу такі розважальні релакс-перерви, як українські народні пісні та пародія на Вєрку Сердючку...
Учасники. Конкурсантам окрема шана за сміливість показати себе у всій красі Дефіле, на жаль, не у всіх виходило вдало. Але трималися на сцені всі молодцями. Принаймні, у тих постановочних конкурсах, про які знали. Зі мною, до речі, погодився і член журі, промо-менеджера “Наше радіо” та “Радіо Люкс” Андрій РАКС (журі складалося з представників спонсорських організацій). За його словами, кожен з учасників уже став переможцем для себе, коли виставив себе на розсуд публіки.
Щодо зовнішнього вигляду, то, на мою думку, під статус “мачо” підпадало лише декілька чоловіків. А фізична форма для звання “мачо” – не останнє, чи не так? Радувало одне – є ще в Рівному харизматичні хлопці.
Конкурси. Суцільний плюс. Учасники дефілювали сценою в одязі різних стилів, демонстрували свої таланти та інтелектуальні здібності і навіть змагалися у... швидкості одягання жіночої білизни на манекени. Як виявилось, роздягати вони вміють краще
Інтелектуальний конкурс для декотрих став справжнім змаганням "ловкости мысли". Я й не знала, що є такий фільм "Шурик меняет профессию…”, а критичні дні у жінок бувають "мінімум – 12 разів на рік, а максимум – ще більше... Страшно уявити той максимум.
“Фішка”. Без сумніву, креативом свята став показ слайд-шоу фотопостановок за участю кожного з учасників. Тут вам і дон Корлеоне, і Джеймс Бонд, і Робін Гуд... Свої бачення кожного мачо у фотооб’єктиві відображали члени Рівненського клубу молодих фотографів “White Rabbit” (“Білий кролик”). Крім того, у цій номінації визначали не тільки фото красунчиків, а й кращого фотографа.
P.S. Зрештою, конкурс в цілому залишив по собі позитивне враження. Думаю, підкоригувати окремі моменти – і наступного року в організаторів вийде просто відмінне шоу. Аби ж тільки ще хлопців знайшлося стільки сміливих, самодостатніх та відвертих

Дубайська паска - новий тренд цієї весни

Спробуйте приготувати паску з дивовижною начинкою, яка здивує навіть найвибагливіших гурманів! Тренд з дубайським шоколадом заполоняє і великодню випічку.
переглядів: 180
Рівненські лікарі врятували недоношеного хлопчика з численними ускладненнями

У Рівненському обласному перинатальному центрі сталося справжнє диво: виписали недоношеного хлопчика Дамира, який народився на 28-му тижні вагітності з численними ускладненнями. Малюк провів у медзакладі 70 днів.
переглядів: 220
На Донеччині віддав життя за Україну Захисник-правоохоронець з Рівненщини

На Донеччині у війні з ворогом загинув захисник, який майже 20 років віддав служінню українському народові в органах системи МВС.
переглядів: 336
У Рівному буде презентація альманаху "Рівне літературне"

Альманах "Рівне літературне" впорядкувала Валентина Люліч — відома письменниця, перекладачка, бардеса, лауреатка премії імені Уласа Самчука.
переглядів: 330
Рівняни збирають гроші на медпункт в Донеччині для Захисників України

Кожна пожертвувана гривня може врятувати життя і здоров'я наших Воїнів, адже медичний пункт - це теж місце, де точиться своя боротьба. Боротьба за чиюсь долю.
переглядів: 753