Ми у Facebook
23.12.2009, 10:52

Їх коефіцієнт надійності – в охороні та порядку

Л.Л.Грисюк – хороший керівник закладу та приклад для вихованців

Охоронні служби існували з давніх часів, і кожен етап розвитку людства вносив у поняття забезпечення охорони свої доповнення та обмеження. Як саме готують сучасних правоохоронців і якими вони мають бути?
Місце, де виховують справжніх чоловіків, де панують дисципліна та порядок. Ці слова можна сміливо сказати про Рівненське вище професійне училище Департаменту Державної служби охорони при МВС України. Крім того, це єдиний навчальний заклад у західному регіоні України, який забезпечує підрозділи Державної служби охорони кваліфікованими фахівцями.
Тут є все для того, щоб спробувати та відчути себе в ролі людини, життя якої буде пов’язане з безпекою та охоронною діяльністю. В училищі обладнані сучасні зали рукопашного бою, мультимедійний тир, де від­працьовуються реальні си­туації вогневого контакту, електронно-оптичний тренажер для відпрацювання початкових навичок зі стрільби, кабінети спеціальної техніки і засобів зв’язку, криміналістики, смуги психо­емоційного та фізичного навантаження.
– Не тільки стояти на сто­рожі майнових інтересів власників, а й готувати фа­хів­ців, які зможуть професійно протистояти незаконним ді­ям правопорушників й мит­тєво реагувати на різні не­ординарні ситуації, таким є завдання наших випускників. Ми постійно дбаємо про належне матеріально-технічне забезпечення училища та про якісну підготовку не лише наших курсантів, студентів, а й викладачів. – пояснює директор РВПУ ДСО при МВС України Леонтій Леонтійович ГРИСЮК.
В училищі також готують незамінних помічників правоохоронців – службових собак, які несуть службу з охорони громадського порядку, затримують правопорушників, займаються пошуком наркотичних речовин, вибухових матеріалів, витоків газу, затриманням злочинців. У більшості випадків їх готують за спецзамовленнями. Сьогодні тут виховують та дресирують приблизно 50 собак. За кожною твариною закріплюють кінолога, який регулярно тренує чотирилапих друзів, аби ті не втратили форми.
Як серед викладацького складу, так і серед курсантів та студентів в училищі однією з умов навчання є фізична форма та підготовка. Але, незважаючи на різного роду фізичні навантаження та вправи, тут навчаються і дівчата. Стрільба, рукопашні бої, підтягування, біг, смуги перешкод – це ще не всі нормативи, які виконують вихованці військового училища.
– Звичайно, дівчат у нас набагато менше, ніж чоловіків, але вони жодним чи­ном не відстають у підго­товці. Деякі жінки навіть мо­жуть вступати у двобій з чоловіками. Ми відводимо вагоме місце фізичній підготовці, намагаємось усіляко стимулювати наших студентів та курсантів займатись різноманітними видами спорту. На території училища діє спортивне містечко, зал для ігрових видів спорту, працюють секції боксу, айкідо, атлетичної гімнастики. У 2009 році колектив училища зайняв друге місце у першості обласної ради “Динамо”. Саме тому випускники можуть здобути в училищі знання та вміння, які необхідні їм для роботи в галузі охоронної діяльності, – розповідає заступник начальника по кадровому забезпеченню РВПУ ДСО при МВС України Сергій Володимирович ЯКОБЧУК.
За двадцять років свого існування училище підготувало понад 18 тисяч фахівців для Державної служби охорони та приватних охоронних структур. І кожен з них є неабиякою гордістю для ви­кладачів та прикладом для майбутніх випускників цього закладу.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ