Рівненська влада впорядковує ринок зовнішньої реклами
Влада на цьому зупинятися не збирається.
— Реклами забагато, тому будемо і далі переформатовувати ринок, можливо, й далі підніматимемо ціну, але диференційовано, — припустив міський голова Рівного Володимир ХОМКО. — Реклама мусить бути делікатна, гарна, прикрашати місто і коштувати дуже дорого. Платежі будемо збільшувати, а гайки по ціні закручувати. Такий буде наш подальший напрям роботи.
Між тим компанії, що займаються розміщенням зовнішньої реклами, негативно оцінюють такі перспективи. Розповідають, після минулорічного підняття цін чимало компаній пішло з ринку. Заяви про чергові підвищення називають дивними.
— Реклама суттєво впала, люди не готові платити настільки високу ціну, — нарікає директор Рекламної агенції “Відок” Руслан РОМАНЮК. — І так думають не лише рекламісти, а й деякі представники влади. Якщо вартість і далі зростатиме — будуть падати обсяги, фірми закриватимуться, а працівники залишаться без роботи. Якщо порівняти наприклад, із Луцьком, то там набагато більше рекламних носіїв і люди працюють, і платять у бюджет. У нас уже були негативні приклади, коли влада хотіла багато заробити, а результат був протилежний. Так сталося з нашим великим авторинком чи першим польським базаром.
— Підвищувати ціну в умовах фінансової кризи означає поставити рекламні підприємства на грань виживання, — вважає директор рекламної агенції “Неомарк” Юрій ОСІПЧУК. — Минулого року була не лише підвищена ціна, а й розбалансована структура ринку. Влада заявляла, що вищі тарифи залишать на ринку лише сильні компанії. Водночас, з’явилися нові фірми, які отримали дозволи на встановлення рекламних носіїв у дуже вигідних місцях. Тобто, лише вийшовши на ринок, вони одразу отримали потужні конкурентні переваги. А компанії, які вже давно працювали у цій сфері, їх просто виживають. Йшлося про те, що реклами в місті забагато, але за останній рік щитів лише побільшало.

Бал за хімію і фізику стане вагомішим - нові правила НМТ 2025

Абітурієнти, які складатимуть НМТ з фізики або хімії у 2025 році, матимуть переваги при вступі до профільних вишів.
переглядів: 752
Чи справді сіль пришвидшує кипіння води

Серед кулінарів досі побутує думка, що додавання солі у воду пришвидшує її закипання. Здавалося б, твердження логічне: мовляв, сіль нібито запускає певні хімічні процеси, які зменшують час доведення води до кипіння.
переглядів: 798
Курячі яйця можуть подешевшати

У травні українці можуть очікувати незначне здешевшання курячих яєць. Після стрімкого зростання цін, яке тривало з осені минулого року, ситуація на ринку починає стабілізуватись.
переглядів: 722
Чи можна саджати і працювати на городі у повний місяць: поради і застереження

Повний місяць здавна викликає цікавість і навіть побоювання серед людей, особливо у тих, хто займається землеробством. У традиційному сільському календарі фази Місяця часто враховують при плануванні робіт на городі.
переглядів: 423
Коли сходить морква, буряк та огірки: терміни проростання овочів

Весна — час посіву овочів на городі. Але після висівання насіння багатьох цікавить головне питання: через скільки днів з’являться перші сходи?
переглядів: 1017