Допомога для забудькуватих
Розробники FREEMAIL на UKR.NET давно відмовились від застосування секретного питання, що досі запитують деякі інші поштові сервіси під час відновлення паролю. Неефективність і небезпека цього методу вже доведена на практиці. Адже відповіді на примітивні питання на кшталт «Скільки років моїй собаці?» неважко вгадати – а це прямий шлях до злому Вашої скриньки. Якщо же Ви вигадаєте оригінальну відповідь , то не тільки зловмисники, але й Ви самі не зможете отримати доступ до своєї пошти, адже шанси забути комбінацію символів сильно зростають.
На зміну секретному питанню давно прийшла схема відновлення паролю за допомогою альтернативного імейлу чи через мобільний телефон. У цьому випадку код, необхідний для зміни паролю, відсилається безпосередньо на Ваш телефон чи іншу електронну скриньку. Такий підхід безпечний і надійний: альтернативна поштова скринька відома тільки Вам, мобільний телефон завжди під рукою, а значить, код потрапить особисто в руки. Аби скористатись такою функцією, необхідно ввести альтернативний імейл чи номер телефону в формі під час реєстрації скриньки на FREEMAIL чи додати їх у налаштуваннях Вашої пошти. Увесь процес відновлення пароля займає не більше двох хвилин, а сама процедура настільки проста, що не потребує жодних спеціальних навичок.
Під час виникнення будь-яких труднощів завжди можна зв’язатись з цілодобовою службою підтримки FREEMAIL, зокрема й по телефону.
Довідка
Національному інтернет-порталу UKR.NET (www.ukr.net) 6 років. На сьогодні він є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів – його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind). В електронній пошті FREEMAIL від "УКРНЕТ" зареєстровано більш ніж 7 млн скриньок. Щодня FREEMAIL доставляє 2,6 млн й відправляє близько півмільйона листів.

Кінезіотерапія в Україні: ефективне відновлення рухливості та життя без болю

Багато людей стикається з проблемами опорно-рухового апарату. Малорухливий спосіб життя, тривале сидіння за комп’ютером, важкі фізичні навантаження або травми — усе це може спричинити біль у спині, суглобах та загальне погіршення якості життя.
переглядів: 43
Чи дійсні ламіновані документи: офіційне роз’яснення

Нерідко українці, прагнучи зберегти свої документи в належному стані, вдаються до їх ламінування. Особливо це стосується таких важливих документів, як свідоцтва про народження, шлюб чи зміну імені. Проте виникає закономірне питання: чи не втрачає документ чинності після ламінування?
переглядів: 354
Державна програма протезування: добірка корисних матеріалів і посилань

Міністерство соціальної політики України підготувало добірку актуальних матеріалів, що допоможуть зорієнтуватися у питаннях забезпечення засобами реабілітації в межах державної програми.
переглядів: 369
Значення пожежної безпеки в сучасному суспільстві
Пожежна безпека — це критично важливий елемент захисту життя та майна в будь-якій сфері діяльності: від житлових будинків до великих промислових підприємств. Сучасна урбанізація, щільність забудови, насиченість приміщень технікою й електрообладнанням створюють додаткові ризики виникнення пожеж. Невеликі порушення правил експлуатації електромережі, коротке замикання або несправність побутової техніки можуть призвести до небезпечних наслідків за лічені хвилини.
переглядів: 42
Загубився номерний знак: що робити?

Втрата номерного знака — ситуація, з якою може зіткнутися кожен водій, особливо в період негоди, коли під час сильних дощів номер може просто відірватися від автомобіля. Утім, не варто хвилюватися — відновити номерний знак нескладно. Розповідаємо, як це зробити швидко та без зайвих труднощів.
переглядів: 359