Правда та вигадки про ремені безпеки
За статистикою, близько 60-70% смертельних наслідків ДТП сталися саме тому, що люди навмисне не скористалися ременями безпеки. Якщо перекласти абстрактні відсотки на більш звичну мову цифр, то виходить, що зі 100 загиблих людей 60-70 могли б залишитися живими. Щодо поранених під час ДТП, то 84% від загальної кількості усіх потерпілих, як правило, доставляються до лікарень з черепно-мозковими травмами. А застосування ременя безпеки практично виключає можливість травмування голови.
Досвід багатьох країн показав, що ніякі поради, благання та настанови не можуть бути більш дієвими, ніж покарання. Навіть в Англії, мешканці якої відомі своєю дисциплінованістю, серйозно ставитися до засобу безпеки почали лише після введення обов'язкового його використання. Така ж картина спостерігалася в Швеції та Австралії, де після прийняття відповідного закону різко зменшилася кількість ДТП з тяжкими наслідками. Досягли такого результату й завдяки встановленню значної суми штрафу за подібне порушення. Наприклад, у Великобританії це близько 500 фунтів стерлінгів (722$), в Ізраїлі — 380 шекелів (88$). При цьому мало хто пов'язує розмір штрафу з необхідністю убезпечувати себе та пасажирів, яких в деяких країнах покарання також стосується. В Україні ж порушнику доведеться сплатити штраф від 51 до 85 гривень.
На жаль, ще багато водіїв та пасажирів не усвідомлюють важливість використання ременя безпеки за призначенням. Хочеться нагадати тим, хто вважає використання ременів безпеки особистою справою, що під час руху водій відповідає не лише за свою безпеку, не лише за безпеку свого пасажира, але й за безпеку всіх, хто є учасниками дорожнього руху.
Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

Як просунути магазин меблів в інтернеті?

Просто створити інтернет-магазин недостатньо для успіху в конкурентному онлайн-середовищі. Необхідно застосовувати ефективні стратегії просування, щоб залучити аудиторію і, відповідно, збільшити продажі.
переглядів: 75
Обман та час на самоті: астропрогноз на 25 квітня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 25 квітня.
переглядів: 362
УЗД при жировій хворобі печінки: чому зміни видно раніше, ніж у крові

Жирова хвороба печінки (ЖХП) — це повільний процес, який спочатку проходить безсимптомно. Орган працює, зберігає форму, не болить — і саме тому пацієнт дізнається про проблему запізно.
переглядів: 260
Де у Рівному здати батарейки на утилізацію: список адрес

Жителів Рівненської громади закликають пам’ятати: викидати відпрацьовані батарейки та літієві акумулятори у загальні сміттєві контейнери ЗАБОРОНЕНО!
переглядів: 483
Чи потрібно нести паску та крашанки на кладовище у Провідну неділю

Провідна неділя, або Радониця, — особливий день у православній традиції, коли віряни відвідують кладовища, щоб вшанувати пам'ять померлих родичів.
переглядів: 634