Податковий кодекс: норми податкових соціальних пільг
Загальна пільга складає 50% прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на 1 січня звітного року і буде застосовуватися при оподаткуванні доходів у вигляді заробітної плати до 31.12.2014 року (з 01.01.2015 року розмір пільги дорівнює 100 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи).
Також із 1 січня 2011 року податкова соціальна пільга застосовується:
1) у розмірі, що дорівнює 100 відсотків суми загальної пільги для платника, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, — у розрахунку на кожну таку дитину;
2) у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми загальної пільги:
- для одиноких матері (батька), вдови (вдівця) або опікуна, піклувальника — у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років; платника, який утримує дитину-інваліда — у розрахунку на кожну таку дитину віком до 18 років; чорнобильцям першої та другої категорій; учням, студентам, аспірантам, ординаторам, ад’юнктам; інвалідам I або II групи, у тому числі з дитинства; особам, яким присуджено довічну стипендію за переслідування за правозахисну діяльність, включаючи журналістів; учасникам бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на якого поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
3) у розмірі, що дорівнює 200 відсоткам суми загальної пільги для такого платника податку, який є:
- героєм України, Героєм Радянського Союзу, Героєм Соціалістичної Праці або повним кавалером ордена Слави чи ордена Трудової Слави, особою, нагородженою чотирма і більше медалями "За відвагу"; учасником бойових дій під час Другої світової війни або особою, яка у той час працювала в тилу, та інвалідом І і ІІ групи, з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; колишнім в’язнем концтаборів, гетто та інших місць примусового утримання під час Другої світової війни або особою, визнаною репресованою чи реабілітованою; особою, яка була насильно вивезена з території колишнього СРСР під час Другої світової війни на територію держав, що перебували у стані війни з колишнім СРСР або були окуповані фашистською Німеччиною та її союзниками; особою, яка перебувала на блокадній території колишнього Ленінграда з 8 вересня 1941 року по 27 січня 1944 року.
За матеріалами Відділу масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м.Рівне.
Податковий кодекс: запитання-відповіді
Податковий кодекс: про спрощену систему оподаткування
Як зробити пенсійне в Дії
Е-пенсійне посвідчення – це цифровий документ, який підтверджує призначення пенсії та усуває необхідність у паперовому аналозі.
переглядів: 203
Як приготувати сніданок, якщо в холодильнику порожньо
Бувають такі ранки, коли здається, що в холодильнику зовсім порожньо, а з продуктів під рукою лише найпростіші інгредієнти. У такі моменти виникає вічне питання: що приготувати на сніданок, коли "нічого немає"?
переглядів: 230
Кава з сиром: оригінальний рецепт
Кава з сиром – це не лише смачний, а й незвичайний напій, який може стати приємним відкриттям для гурманів.
переглядів: 233
Як позбутися запаху поту на пуховику або куртці
Виділення поту – життєво важливий процес, який, проте, багатьох дратує. І дратує не сам процес, а те, що найчастіше він супроводжується не найприємнішими ароматами. Неприємний запах поту, який ми відчуваємо, – це продукти життєдіяльності бактерій, які живуть у місцях скупчення апокринових потових залоз.
переглядів: 333
Нова послуга для пацієнтів: записатися до Рівненського обласного шкірвендиспансеру можна онлайн
Тепер потрапити на прийом до до лікаря Рівненського обласного шкірвендиспансера стало ще простіше - у медзакладі впроваджено онлайн-запис.
переглядів: 317