Ми у Facebook
21.03.2011, 15:38

Син Каддафі загинув від поранень

Син Муаммара Каддафі Хаміс помер у лікарні інтенсивної терапії від численних поранень.
Про це в понеділок повідомляє арабське видання Arabian Business з посиланням на джерела, пише Українська правда.

За даними газети, поранення він отримав кілька днів тому, коли пілот лівійських ВПС навмисно врізався у будівлю військової бази Бааб Аль-Азізія, де перебував Хаміс.

29-річний Хаміс Каддафі командував найкраще обладнаним і підготовленим військовим підрозділом Лівії - елітним 32-м батальйоном.

Між тим у Єгипті генсека ООН Пан Гі Муна атакували прихильники Муаммара Каддафі.

За повідомленням Al Jazeera, інцидент стався, коли він виходив з будівлі Ліги арабських держав, яка знаходиться неподалік площі Тахрір в Каїрі.

Генсек ООН хотів пройти площею, яка стала символом революції в Єгипті, але 150-200 прихильників Каддафі оточили його та почали вигукувати: "Ми любимо Каддафі!" "Ми проти інтервенції в Лівію!".

Через це служби безпеки вирішили повернутися до будівлі ЛАГ.

Пан Гі Мун був там 15 хвилин, а потім його вивезли з будівлі через інший вихід.

Джерело: Українська правда

До теми:
Американці скинули 40 бомб на Лівію





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ