Ми у Facebook
28.04.2011, 14:33

Затримали "на гарячому" під час одержання хабара чиновника Дубенської міської ради

Працівники прокуратури та міліції викрили факт одержання хабара в сумі 16 тисяч гривень головою однієї із постійно діючих комісій Дубенської міської ради.
Про це OGO.ua повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що таку суму грошей посадовець вимагав від мешканця Рівненщини за сприяння у виділенні йому земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування житлового будинку на території міста Дубна. Хабар чиновник отримав двічі: половину суми - у березні цього року, а 26 квітня під час одержання другої частини грошей був затриманий правоохоронцями.

Прокурор Рівненської області порушив стосовно посадовця, який до того ж є депутатом Дубенської міської ради, кримінальну справу за статтею 368 частиною 2 Кримінального кодексу України (одержання хабара, поєднаного із вимаганням). У справі триває слідство.

Згідно із законом відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини