19.05.2011, 12:57

Житомирська еротична комедія зібрала аншлаг у Рівному [+Фото]

У Рівному з гастролями побував Житомирський облмуздрамтеатр імені Івана Кочерги. Дводенний вояж 18 травня житомирські актори завершили еротичною комедією "Між небом і землею".
У рамках співпраці двох театрів рівненські театрали демонстрували в Житомирі знаменитих "Калігулу" та "Суперників". Натомість житомирці привезли у Рівне театралізовану оперету "Бал у стилі…", казку "Дюймовочка" та еротичну комедію "Між небом і землею". Саме останній рівненський глядач приділив найбільше уваги.У очікуванні "жартівливої полунички" зал Рівненського облмуздрамтеатру був заповнений вщент.

— Вистава зав’язана навколо голлівудської зірки Джулії, її сестри та племінниці. Жінки разом розбиваються в автокатастрофі та потрапляють на небеса. Де з'ясовують, що всі три спали з одним чоловіком. Та ще й в ангела закохуються… І тут розпочинається найцікавіше, - розповіла режисер-постановник вистави, художник-постановник житомирського театру Наталія Тимішкіна.Доволі цікавою і провокаційною вважає виставу і виконавиця ролі Мімі Марина Рогова:
— В театрі граю різні ролі, але ця одна з найекстравагантніших. Добре, що хоч характер героїні не схожий на мій. Але ж іноді саме така вільна роль дозволяє розслабитись і експериментувати.
Житомирські та рівненські театрали переконані, що співпраця двох колективі продовжуватиметься і надалі. Так що рівняни можуть очікувати нових цікавих вистав і надалі.


Щасливе Рівне