На Рівненщині чоловіки, які потрапили у рабство, соромляться у цьому зізнатися
Якщо раніше рабами ставали ті, хто потрапляв за кордон, то нині для цього не обов’язково залишати Батьківщину чи далеко їхати. Велика кількість випадків експлуатації українців припадає на сусідню Росію.
— У нашій організації ми намагаємось попередити такі випадки завдяки інформуванню населення. Якщо все ж таки людина потрапила у таку ситуацію — надаємо допомогу. Збільшення кількості потерпілих від рабства, на думку експертів, пов’язане з погіршенням економічної ситуації в Україні, — розповіла голова Центру підтримки громадських ініціатив "Чайка" Лариса Гунько.
Надання допомоги потерпілим — зобов’язання нашої держави, адже кожен має право на захист своїх прав та інтересів. Проте, за словами пані Лариси, нині ситуація склалась так, що практично вся допомога, яка надається потерпілим, здійснюється в основному громадськими організаціями за рахунок міжнародних фондів. До того ж, необхідний закон, який мав би допомогти у боротьбі із торгівлею людьми, був відхилений.
— Наразі є звернення від 14 чоловіків, які перебували у ситуації примусової праці, — говорить голова Центру "Чайка". — Проте зазвичай люди не вірять у те, що вони отримають компенсації чи навіть співчуття. Саме тому у суді рідко розглядають справи по захисту інтересів чоловіків, які потрапили у трудове рабство. Та й взагалі представники чоловічої статі соромляться зізнаватись у тому, що з ними таке трапилось.
Бронювання військовозобов'язаних зупинили: що відомо
Уряд до 15 листопада 2024 року призупинив дію деяких положень щодо визначення критично важливих підприємств.
переглядів: 240
На Волині мати намагалася зробити клізму дитині за допомогою електронного термометра
Лікарі закликають батьків не займатись самолікуванням дітей та не прислухатись до некомпетентних порад!
переглядів: 301
У Рівному відбудеться безплатне тестування на тривожність для дітей
Чи помічаєте у вашої дитини тривожність? Ви зможете перевірити це у четвер, 10 жовтня, у ТЦ "Злата плаза" у Рівному
переглядів: 311
Мешканців сіл навчають ефективно користуватися сматфоном
Учора, 7 жовтня, відбулося друге навчання в рамках проєкту "Зі смартфоном на ти". Навчатися можуть охочі віком понад 50 років. Проєкт має на меті допомогти стати впевненішим у використанні сучасних технологій.
переглядів: 396
Героя - дубенчанина відзначили нагородою "За мужність" посмертно
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено дубенчанина Вадима Триндуся. На жаль, посмертно...
переглядів: 388