На півночі Рівненщини селяни відмовляються здавати землю в оренду
— Утім, цьогоріч сіятимемо на 5 тисяч гектарів ріпаку менше. Це добре. Адже аграрії з кожним роком все ефективніше використовують сівозміну, — розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко. — Тому структура висіву культур на 524 тисячах гектарів ріллі зміниться. Зернових буде засіяно більше на 5 тисяч га, жита — на 6 тисяч, ячменю — на 3 тисячі, цукрового буряку — на 2 тисячі. Чергування культур на одних і тих самих площах дозволить збільшити врожайність.
У більшості районів сільськогосподарські угіддя обробляються на 100 відсотків. Натомість у північних районах області ще порожніє 100 тисяч гектарів. До 2015 року сільськогосподарські підприємства планують скоротити цю цифру хоча б наполовину.
— Низька врожайність — малі прибутки господарств. У підсумку господарства півночі області платять низьку плату за оренду паїв, — зауважив заступник голови облдержадміністрації. — Як результат — селяни розривають договори оренди й вирішують обробляти земельні паї самотужки. Частина з них залишається пусткою.
За словами Анатолія Юхименка, невирішеною залишається проблема і гідромеліоративних споруд на Поліссі. На зорі Незалежності їх передали на баланс сільських рад, які не мають коштів на ремонт споруд. Щоправда, нині на рівні уряду розробляється програма реконструкції як осушувальних, так і зрошувальних споруд.

На Рівненщині є вакансія для комунальників з можливістю бронювання

Комунальне підприємство "Костопількомунсервіс", розташоване в місті Костопіль Рівненської області, оголосило набір працівників на різні посади.
переглядів: 15
Ситуація з туберкульозом на Рівненщині

У 2024 році на Рівненщині було зареєстровано 490 випадків туберкульозу, з яких 386 — нові випадки захворювання.
переглядів: 47
У Корці висадили понад 100 лип

У місті Корець Рівненської області відбулася масштабна акція з озеленення, під час якої було висаджено понад 100 молодих лип.
переглядів: 64
Стало відомо, скільки охочих підписати "Контракт 18-24" на Рівненщині

Рівненська область вийшла на перше місце в Україні за кількістю молодих людей віком від 18 до 24 років, які виявили бажання укласти контракт на військову службу за новою програмою Міністерства оборони України під назвою "Контракт 18-24".
переглядів: 101
Мешканця Костополя засудили за крадіжку скриньки з пожертвами на ЗСУ

У Костополі 48-річний місцевий житель отримав шестирічний термін позбавлення волі за серію крадіжок, зокрема за викрадення скриньки з благодійними пожертвами на підтримку Збройних Сил України.
переглядів: 129