Засновник незалежної преси — Віктор ДАНИЛОВ
Незалежні засоби масової інформації — це кровоносні судини демократичного суспільства. Воно просто неможливе без вільного доступу до інформації та постійного обміну думками, що забезпечують комунікацію між виборцями і владою.
А становлення незалежних засобів масової інформації на Рівненщині нерозривно пов'язане саме з ім'ям Віктора Данилова. Не всі знають, що ще до заснування "ОГО" та "Рівне 1" він був одним із тих, хто стояв біля витоків "Рівне вечірнє" — газети, що з'явилась за рік до "ОГО", саме в 1991-му, відразу після здобуття Незалежності. Недарма навіть нині дехто зрідка дорікає нам, "ОГОшникам", якоюсь гострою публікацією з "Вечірки", припускаючи щось на зразок "ви ж — одна контора"...
Створивши незалежні ЗМІ — канали комунікації між виборцем і владою — сам Віктор Данилов почергово виступає в обох іпостасях: у 1990-94 він — депутат Рівненської міської ради, потім — вісім років у статусі виборця, далі — так само вісім років депутатства, нині — знову поза сесійними залами... Чи легко в таких умовах уникнути звинувачень у заангажованості ЗМІ, які створив? (Причому — практично від кожної влади, якою б вона не була).
А чи легко у сучасній Україні мати серйозний бізнес, бути при цьому поза політикою і підтримувати рівні, приязні стосунки з усіма "сильними світу цього"? Щоб розмірковувати над подібними питаннями всерйоз, а не просто просторікувати у коментарях на сайтах, потрібно самому хоча б деякий час побути "у шкурі" видавця. А щоб оцінити масштаб невтручання власника Данилова у редакційну політику ЗМІ, які він створив, — варто хоча б деякий час пропрацювати в одній із редакцій цих ЗМІ.
А потім — чесно собі відповісти на низку риторичних запитань. Для прикладу, на таке: чи можна займатись цією справою, не будучи нею захопленим? Так, як захопився журналістикою на зорі Незалежності хімік за освітою Данилов. Як не крутіть, а без продукту, створеного завдяки цьому захопленню, інформаційний простір Рівненщини був би сьогодні зовсім іншим...

Поливаний понеділок 2025: традиції, історія та заборони

Другий день після Великодня в Україні має особливу традицію — Поливаний понеділок.
переглядів: 52
Які закуски зробити на великодній стіл: поради від досвідчених господинь

Великдень — одне з найочікуваніших свят у році, коли за родинним столом збираються найрідніші. Після святкового богослужіння і освячення паски, яйця, м’яса та інших наїдків — настає час застілля. І саме закуски задають тон усій великодній трапезі.
переглядів: 178
Привітання із Великоднем 2025: які приємні слова сказати близьким

Великдень — одне з найсвітліших і найтепліших свят у році. Це час, коли серце наповнюється добром, надією та радістю. У 2025 році Світле Воскресіння Христове святкуємо 20 квітня — саме час підготувати щирі слова для найрідніших.
переглядів: 263
У центрі Рівного трапилась аварія: що відомо

У Рівному в центрі міста, на вулиці Соборній, сьогодні аварія спричинила затори на деякий час.
переглядів: 479
Як не набрати зайві кілограми на Великдень: топ-3 поради

Великодні свята - це період, коли дуже легко набрати кілька зайвих кілограмів. Смачна паска, крашанки, м'ясні страви та відсутність фізичного навантаження лише сприяють цьому.
переглядів: 1919